1 Hafta İçerisinde Nasıl Kız Arkadaş Edinilir

1 Hafta İçerisinde Nasıl Kız Arkadaş Edinilir

1753 görüntülenme

Neden bir kız arkadaşım yok diye endişe mi duyuyorsunuz? Hiç telaş yapmanıza gerek yok! Hemen size anlatacak olduğumuz tavsiyeleri gözden geçirerek, sizde kız arkadaş edinebilirsiniz. Maddeler haline size sunacak olduğumuz tavsiyelerin karşılığında kendinizdeki eksiklikleri fark edecek ve kendinize çeki düzen vereceksiniz. Zaten kız arkadaş edinemiyor olmanızın yegane sebebi kendinize şartlamış olduğunuz "kız arkadaş bulamıyorum" konusudur. Öncelikle bu tavırdan kaçınmalı ve sizinde gerçekten bir kız arkadaş edinebileceğinizi bilmeniz gerekiyor.

Sonuç olarak kimsenin, kimseden farkı yok. Tabii gözle görülür farkların yanı sıra kız arkadaş edinebilmenin asıl sebebi kendinizde ki eksikliklerdir. Kendinizi neye şartlarsanız öyle bir hayat yaşarsınız. Bu yüzden en önemlisi "bende bir kız arkadaş bulabilirim" diyerek kendinizi bilinçlendirmelisiniz. Bunu yaptığınız taktirde gerçekten bir kız arkadaş bulmak için ilk adımı atmış olacaksınız. Bayan arkadaş ayarlamak ve kendinizi karşı tarafa sıcak hissettirmek bir çok şeyle alakalıdır. Bazen sadece dış görünüşünüz yetmeyebilir. Her zaman, samimi ve esprili bir kişiliğe sahip olmayı tercih etmeli ve bunun farkında olmalısınız.

Dış görünüşünüze önem verin

Herkes gibi, kızlarda bakımlı erkeklerden hoşlanır. Siz kendinize ne kadar bakıyor ve giyiminize dikkat ediyorsanız karşı tarafada bu elektriği yayarsınız. Muhteşem bir tipe sahip olmasanız bile, göze çarpıcı kıyafetler giyerek kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Karşı tarafa yansıtacak olduğunuz bir kalitenizin olduğu sırada ise, karşı cinsinizin sizden etkilenmeme gibi bir şansı bulunmuyor.

Çevrenizi değiştirin / yenileyin

Sürekli takıldığınız yerlere gitmek size yeni bir insan tanıma fırsatını en aza indirebilir. Sonuç olarak her zaman aynı yüzleri görerek, aynı kişiler ile aranızı geliştirmiş olursunuz. Yeni insanlar ile tanışmak için sürekli yeni yerler görmeli ve çevrenizi yenilemelisiniz. Kız arkadaş bulma konusunda çevre çok önemlidir. Çevrenizi nasıl belirlerseniz, arkadaşlıklarınızda bununla doğru orantılı olarak farklılık gösterecektir.

Kalabalık ortamların içerisine atılın

Nerede bir kalabalık görseniz içine atılın ve yeni insanlar ile sohbet edebilme şansını kollayın. Kim olursa olsun, iki dakika bile olsa sohbet edin. Bu sizin daha yeni insanlar ile tanışabilme olasılığınızı arttıracaktır. Sadece kız arkadaş bulma mantığı ile değil, sohbet edeceğiniz kişi sizinle aynı cinsiyette olsa bile onunla konuşmaya çalışın. Genel olarak yeni insanlar ile tanışma hattına gireceğiniz için, kısmetlerinizde arka arkaya gelecektir.

Eski dostlarınızı arayın

Eski dostlukların bağı güçlüdür ve yeni arkadaşlıklara nazaran eski arkadaşlarınız ile aranız daha samimidir. Onlarla bir plan yapabilir ve bir akşam için bir mekana gidip takılmayı düşünebilirsiniz. Mekanda fırsat kovalayıp erkek veya bayan olsa bile kimi görürseniz konuşmaya çalışın. Herkesle tanışmaya çalışın.. tabi burada dikkat etmeniz gereken bir takım olaylar var. Herkesle konuşmayı tercih etmek yerine, elektrik alabileceğiniz hoş sohbetli insanlar ile konuşmaya çalışın.

Yerde para aramayın

Sürekli etrafınıza bakın, yere bakarak yürümeyin. Gerçekten bir insan ile tanışmak istiyorsanız o kişi etrafınızda bir yerlerde olacaktır. Bazen çok istediğimiz bir bayan türü yanımızdan uçup gidiyordur. Biz ise hiç bir şeyin bilincinde olmadan onu elimizden kaçırıyoruz ve farkında olmuyoruz. Konu olmasa bile konu yaratmaya çalışın. Saat bile sorup yolunuza devam edebilirsiniz. Saçma sapan klişe şeyler bile olabilir. O kişiyle devamını diliyerek değil, sadece konuşma amaçlı sorun ve gidin.

Bu süreçte yeni insanlar ile tanışma hattına gireceğiniz için zamanla sizide durdurup aynı şeyleri soranları göreceksiniz. Bunu her gün tekrarlayın, her fırsatta tekrarlayın zamanla sizide durdurup adres veya saat sorduklarını göreceksiniz. Neticede gerçekten bir kız arkadaş edinmek istiyorsanız her zaman gözünüz açık olmalı ve yerde para arayarak yürümemelisiniz.

Sosyal medyadan kız arkadaş edinin

Sosyal medya günümüzde herkes tarafından kullanılmakta olan bir mecra olduğundan bu alanda kız arkadaş edinme şansınız oldukça yüksek. Genel anlamda karşılaştığımız her erkek kız arkadaş bulmakta zorlanıyor olduğu için bu yöntelere başvurmuyorlar bile.. Bazen bir "merhaba" bile her şeyin başlangıcı olabilir. Devamlılığı olması açısından tamamen sizin karşınızdaki uyumunuz ile alakalıdır. İşi sürdürebilmek ve ileriye götürebilmek konusunda daima ısrarcı olmalı ve hedefinize ulaşmalısınız.

İlgili Etiketler:

0 Yorumİlginizi Çekebilir