Anal Mastürbasyon Nasıl Yapılır?

Anal Mastürbasyon Nasıl Yapılır?

42280 görüntülenme

Anal seks son derece zevkli bir uygulamadır, ancak birçok insan acı verici olduğuna inanır veya utanç verici anların olabileceğini anı mahvedeceğini düşünerek yapmaktan korkar. Bu nedenle, yalnızca anal mastürbasyonu keşfederek güvenlik duygunuzu arttırmanız önerilir. Bununla birlikte, kızlar veya erkeklerdeki geleneksel mastürbasyonun aksine, anüsü uyarırken nereden başlayacağınızı bilmek o kadar sezgisel değildir, bu yüzden onanalize nasıl mastürbasyon yapabileceğinizi ve zevk almayı keşfetmeniz için bazı ipuçları vererek başlıyoruz.

Zevk için hazırlanın

Anüs çevresi sinir uçları ile doludur ve çok erojen bir bölgedir. Bu yüzden ilk adım rahatlamak ve zevk almak ve acıdan korkmamaktır. Ne kadar sakin olursanız anal stimülasyondan zevk almak o kadar kolay olacaktır. Hiç anal seks yapmadıysanız, partnerinizle açık ve özgürce konuşarak daha rahat hissedebilirsiniz, böylece hem fikrinizi rahatça hissedersiniz.

Alanı düzgün bir şekilde temizleyin

Mastürbasyon için hazırlamak için anal alanı iyice yıkayarak başlayın. Kirden kurtulmak için gerekirse bir lavman kullanın. İsterseniz, bu kısmı bir ön sevişme haline getirebilir ve parmaklarınızı veya piyasada bulunan anal oyuncaklardan herhangi birini kullanarak biraz eğlenebilirsiniz. Anal seks için tüm hijyen önlemlerini bildiğinizden emin olun, böylece herhangi bir STD riskinden kurtulun.

Stimülasyonu başlat

Genelde yaptığınız gibi mastürbasyona başlayın, bu rahatlamanıza ve stimülasyon heyecanından zevk almanıza yardımcı olacaktır. Yeterince heyecanlandığınızda, nazik dairesel hareketlerle masaj yaparak, dışını nazikçe okşamaya başlayabilirsiniz. Bu, bölgeyi rahatlatmaya yardımcı olur ve aynı zamanda bölgeyi uyararak hazzın tadını çıkarmaya başlarsınız. Sızdırmayı deneyin, sfinkterin daha da rahatlanmasına yardımcı olacak çok heyecan verici bir uygulamadır.

Sızma için hazırlanın

Parmağınızı anüsünüze yerleştirmeden önce, bazı önerileri dikkate alın:

Kısa tırnaklarınız olduğundan emin olun. Bu şekilde zarar görmekten kaçınacaksınız.

Anüs doğal olarak yağlamaz, bu nedenle anal mastürbasyonu çok daha keyifli ve pürüzsüz hale getirmek için yağlama kullanmak gerekir. Parmağınıza bol miktarda ve rektumun girişine biraz koyun.

Parmağınızı doğrudan rektuma sokmakta rahat değilseniz, mastürbasyon sırasında cerrahi bir eldiven kullanabilirsiniz. Hala kayganlaştırıcı kullanmalısınız.

Parmağınızla nüfuz edin

Parmağınızı veya seks oyuncağınızı doğru şekilde yağladığınızda, anüsünüzü delmeye başlayabilirsiniz. Her hissi zorlamadan ve hissetmeden yavaşça başlamalısın. İçeriden dışarıya doğru yumuşak hareketler yapın, penetrasyonusimüle edin ve yeterli koordinasyonunuz varsa, zevki arttırmak için vücudun diğer erojen bölgelerini stimüle etmeye başlayın.

Vücudun reaksiyonundan korkmayın

Bir şeyi zorlama hissine sahip olmak, parmağınızı veya seks oyuncağını anüsünüze sokarken normaldir, korkmayın! Bu istemsiz bir vücut tepkisidir. Anal mastürbasyon ile devam edin, çünkü bu cevap kısa sürede geçecek.

Anal mastürbasyon oyuncakları

Çıplak ellerinizle mastürbasyon yapmak istemiyorsanız, pazar deneyimi daha da zevkli hale getirecek ürünlerle doludur. Anüs hassas bir alan olduğundan, yalnızca aşağıdaki hijyenik ve sterilize edilmiş malzemelerden yapılmış oyuncaklar kullanmanızı öneririz:

  • Silikon
  • Plastik
  • Paslanmaz çelik
  • Seramik

Bu malzemelerle yapılmamış herhangi bir nesne sokmadığınızdan emin olun.

İpuçları

Kabızlığınız varsa veya kendinizi iyi hissetmiyorsanız (sıcaklık, sindirim sorunları var ...) cinsel analitik faaliyetlerden uzak durmanızı öneririz.

Yaralanma veya enfeksiyona neden olabileceği için analitik mastürbasyon yapmak için yaygın ev eşyalarını kullanmayın. Acil servis anlatmak için utanç verici bir hikayesi olan insanlarla doludur, bu yüzden bunu aklınızda tutun.

Bir önceki yazımız olan Ağrı Olmadan Kolayca Cinsel Birliktelik Yaşamanın Yolları başlıklı makalemizde, Cinsel Sağlık Sorunları başlıklı konuya yer verilmiştir.

İlgili Etiketler: Cinsel Tavsiyeler

0 Yorumİlginizi Çekebilir