Bayanları En Çok Tahrik Eden Seks Pozisyonları

Bayanları En Çok Tahrik Eden Seks Pozisyonları

26104 görüntülenme

Dümdüz yaşanan basit bir seksin yanı sıra, hangi pozisyonda cinsel ilişkiye girdiğinizin de çift arası uyum konusunda etkileri vardır. Seks pozisyonları cinsel ilişkiden daha fazla zevk almanızı ve tahrik olmanızı sağlar. Basit bir şekilde gerçekleştireceğiniz seksin dışında özellikle bayanları tahrik edici seks pozisyonları bulunuyor. Bayanlar cinsel ilişki sırasında kolay ve hızlı bir şekilde orgazm olmayı beklerler. İlişkiyi daha hızlı ve hemen rahatlama isteğiyle yaşadıkları için erkeklere nazaran daha erken orgazm olabilecek seks pozisyonlarını tercih ederler.

Bayanların kasık bölgesinde ki damaların etkileşimde olması orgazmı hızlandırır ve kişiyi rahatlatır. Bugün listeleyecek olduğumuz seks pozisyonlarını partneriniz ile birlikte denemekten çok keyif duyacaksınız. Her pozisyonun kendine has bir etkeni olduğu gibi, yaşayacağınız ilişkininde kuvvetlenmesi konusunda yardımcı olacaktır. Cinsel hayatı basit bir şekilde ilerleyenler, cinsellikten artık eskisi gibi zevk duymayan çiftler, bu seks pozisyonları sayesinde hayalindeki cinsel isteğe kavuşacaklar. İşte partneriniz ile deneyimleyebileceğiniz en tahrik edici seks pozisyonları:

Kilit Seks Pozisyonu

Bayanları En Çok Tahrik Eden Seks Pozisyonları Inner Photo: 1

Çift arasında yakınlığı koruyarak tenuyumu sağlayabileceği bir seks pozisyonudur. Erkek kadını üzerine alarak partnerinin kalçalarından tutup kendisine çeker. Bu şekilde birleşme sağlayan çiftin ten sıcaklığı maksimum seviyede hissedileceği için, çift arasında mükemmel bir haz ortaya çıkar. Kilit seks pozisyonunun çiftlere sağlayacağı zevk tartışmasız ki çok tatmin edicidir. Göğüs, kalça ve bacak kısımlarının birleşmesi ile çift arasındaki sıcaklığın dışarıya yansıması sonucu kilit seks pozisyonu size doyumsuz bir zevk katabilir.

Misyoner Seks Pozisyonu

Bayanları En Çok Tahrik Eden Seks Pozisyonları Inner Photo: 2

Bu pozisyonu en çok seven ve ilgi duyan taraf şüphesiz ki bayanlardır. Erkeğin üstte durması ile birlikte kadın kolları ile erkeği kendisine çektiği için, ona sahip olma ve onu tüm varlığı ile hissettiğinden misyoner pozisyonda daha fazla zevk almaktadırlar. Kadının bacaklarını iki yana açması ile birlikte gerçekleştirilen bu seks pozisyonunda kadın altda durarak ilişkiye girerler. Erkek bayanın üstünde rahat bir şekilde birleşmeyi sağlarken hafif dokunuşlar yaparak partnerini baştan çıkarabilir. Kadınların en çok zevk duyduğu bu seks pozisyonuna daha fazla heyecan katmak için, ateşli sözler söylenebilir, kulak arkası veya boyun temaslarında bulunulabilir. Kadının elleri ile erkeği kendisin çekmesi bu pozisyonun verimliliğinide arttıracaktır. Erkeğin tüm gücünü üzerinde hissederek ilişkiye girmeleri her bayan için zevk verici olacaktır.

Makas Seks Pozisyonu

Bayanları En Çok Tahrik Eden Seks Pozisyonları Inner Photo: 3

Bazı bayanlar seks sırasında kontrolü tamamen kendi ellerinde tutmayı istediklerinden, bu pozisyon onlar için oldukça idealdir. Erkeğin altta kalması ile birlikte kadın üstte olduğundan tamamen orgazm olma hızını ve şeklini kendine göre ayarlayabilir. Erkeğin kendi serbest bırakması ile birlikte kadının kucağında zıplayarak cinsel ilişkiye girmesi, orgazm konusuda hızlı ve keyifli bir boşalma sağlayacaktır. Erkek kadını kucağına alarak dizlerini hafif kırar vaziyette yatağa sırt üstü uzanmalıdır. Bu pozisyonda kadın isteğine bağlı olarak erkeğin dizlerine doğru yaslanabilir, öne eğilebilir. Bayanların orgazm olma konusunda tamamen kendini kontrol edebilecekleri en ideal seks pozisyonu masak pozisyonudur.

Köpek Seks Pozisyonu

Bayanları En Çok Tahrik Eden Seks Pozisyonları Inner Photo: 4

Her iki tarafında cinsel ilişki sırasında tercih ettiği bir seks pozisyonudur. Köpek pozisyonunda kadın orgazm olabilmek için g noktasına daha baskı yapıldığından bayanlarda köpek pozisyonunu sevmektedir. Erkek tarafta bu pozisyonda kontrolü ele alabildiğinden tamamen kontrollü bir şekilde orgazm olabilmektedir. Erkek kadının kalçalarından tutarak gel git yapma konusunda hareket sağlayabilir. Bayanın dizlerini kırıp, belini hafif yukarıda tutarak erkeğe pozisyon sunması ile birlikte cinsel ilişki gerçekleştirilir. Köpek seks pozisyonu her iki taraf içinde ilgi duyulduğundan ve etkili bir orgazm yaşattığından beğenilmektedir.

Kucak Seks Pozisyonu

Bayanları En Çok Tahrik Eden Seks Pozisyonları Inner Photo: 5

Karşılıklı olarak birleşmenin en derinden hissedileceği seks pozisyonu kucak pozisyonudur. Bu pozisyon esnasında kadın erkeğin kendine baskısını zevk alarak ilişkiyi ateşlendirir. İki tarafından vücutlarının en çok hissedileceği pozisyon olarak kucak pozisyonunda iki tarafta fazlasıyla zevk duyar. Bu durumda kadın üstte olacak şekilde erkeğin sırt üstü uzanarak kucağına kadına alması gerekiyor. Ellerini beline dolayıp kendine baskı sağlaması sayesinde bayanın orgazmı daha derinden hissederek rahatlaması ve boşalması mümkün. Kadın elleriyle erkeğin boynunu tutabilir ve onu kendine daha çok kitleyecek şekilde davranabilir. Bu pozisyon sırasında öpüşerekte ilişkiyi daha ateşli bir hale getirebilirsiniz. Kadın erkeğin kucağındayken sağa sola oynayabilir ve penisi içinde hareket ettirerek cinsel birleşmeden daha fazla zevk alabilir.

Kaşık Seks Pozisyonu

Bayanları En Çok Tahrik Eden Seks Pozisyonları Inner Photo: 6

Bu pozisyon sırasında kadınların doruklara ulaşarak orgazm olabilmesi mümkündür. Erkeğe sırtını dönen kadın duvara yaslanarak tamamen kontrolü karşı tarafa bırakır. Kalçanın alt kısmında vajina ile birleşmeyi gerçekleşiren erkek, kadının G noktasına daha hızlı erişim sağladığından bayanlar kaşık seks pozisyonundan çok zevk duyarlar. Erkek tamamen dik duracak şekilde kadını belinden kavrar ve cinsel ilişkiyi gerçekleştirir. Kadın ise isterse tek elini duvara, isterse diğer elini erkeğin belinde tutarak daha fazla baskı yapmasını sağlayabilir. Bu durumda iki tarafında kaşık seks pozisyonundan zevk duyması kaçınılmaz olacaktır.

Kovboy Seks Pozisyonu

Bayanları En Çok Tahrik Eden Seks Pozisyonları Inner Photo: 7

Kucak pozisyonuna benzeyen kovboy seks pozisyonunda kadın dizlerine kırarak erkeğin üstüne çıkar. Erkek yatağa uzanır şekilde kadını ellerinden veya kalçalarından tutarak hareket etmesini sağlar. Kadınların yine kontolü elde tutabileceği bu seks pozisyonunda yukarı aşağı kalkarak cinsel birleşmeyi gerçekleştirirler. İsteğe bağlı olarak sağa sola hareket ederek penisin içinde dolaşması ile daha hızlı bir orgazm gerçekleştirebilirler. İki taraf içinde tartışmasız en tahrik edici seks pozisyonlarından bir tanesidir.

0 Yorumİlginizi Çekebilir