Bir Bodrum Gecesi Kız Arkadaşımla

Bir Bodrum Gecesi Kız Arkadaşımla

819 görüntülenme

Merhabalar sizlere başımdan geçen çok garip ve ilk kez karşılaşmış olduğum bir olayı anlatmak istiyorum. Öncelikle ben tatil için genellikle Bodrum bölgesini tercih etmekteyim. Her yaz tatili için geldiğimiz bu yerde ya sahilde ki kızlar ile tanışır ya da barlar da diskolar da arkadaşlar edinirdim bazen de bayan ilan sitelerini kurcalar öyle bayanlar ile takılırdım.

Fakat bu sefer kız arkadaşım ile buraya geldiğim için cinsel anlamda biraz yoksunluk çekiyor oldum. Aslında kız arkadaşım da gayet çekici bir bayandır fakat her gün aynı vücut da bir süre sonra haz vermiyor. Kız arkadaşımla bir gece Bodrumda bardan çıktıktan sonra yanımızda bir araba durdu ve sevgilime seslendi. Arabada ki kız sevgilimin çocukluk arkadaşıymış..

Hemen kenara çekti ve selamlaştılar. Sevgilim beni de arkadaşıyla tanıştırarak bu benim seviştiğim çocuk dedi. Biraz sohbet ettik ve bize onunla gelmemizi söyledi. Önce nerede kaldığımızı sorunca bizde otel de kalıyoruz dedik.

Ne gerek var otele gelin benim yazlığa gidelim tek başıma kalıyorum zaten bana da arkadaş olursunuz dedi. Bizde başta ayıp olmasın diye yok çektik ama daha sonra yüksek ısrarları sonucunda ister istemez kabul ettik ve onun Bodrumda ki evine doğru yola koyulduk.

Aslında kafamıza yatmayan bir şey yoktu. Eve girdiğimizde bize birer içki ikramında bulundu ve yanına yiyecek bir şeyler sundu. Biraz geçmişten muhabbet ettikten sonra bu gece ne yapalım diye bir soru atıldı ortaya. Bizde bize fark etmiyor her şeyi yapabiliriz dedik. Sonuçta buraya tatile gelmiştik.

Kendisinin Bodrum marina da bir teknesi olduğunu ve bu gece orada bir sürü kız bir sürü alkol ve köpük partisi olduğunu söyledi. Bizde duyunca epey heyecanlandık ve hemen kabul ettik. Yola çıktığımızda saat on ikiyi geçmişti.

İlgili Etiketler:

0 Yorum

İlginizi Çekebilir