Bir Erkeğin Cinsel Olarak Seni İstediğini Nasıl Anlarsın?

Bir Erkeğin Cinsel Olarak Seni İstediğini Nasıl Anlarsın?

14182 görüntülenme

Sevdiğin adamı cinsel olarak etkileyip etkilemediğini hiç merak ettin mi? Bazı durumlarda, diğerlerinden daha belirgindir. Bazen durumlar diğerlerinden daha kafa karıştırıcı ve dolaylı olurlar ve kendimizi cinsel belirtileri sorgularken buluruz.

Ancak, üzülmeyin, her zaman birileri size çekildiğinde kendiliğinden ve bilinçsizce yapılan bir dizi jest ve tutum vardır. Eğer bu tutumların ne olduğunu bilmek istiyorsanız, bir erkeğin sizi cinsel olarak isteyip istemediğini bilmek için okumaya devam edin.

O Her Zaman Sana Gülümsüyorsa

Ona yaklaştığında hep gülümsüyor mu? Ve şakaya gülmekten bahsetmiyoruz, seninle her yanında olduğu zaman yüzüne çizilen spontan bir gülümsemeden bahsediyoruz. Bu normalde kontrol edilemez bir mutluluk hareketi olarak kabul edilir. Gülümsemek sıklıkla bir insanın yanlarında olmanızdan ne kadar memnun olduğunu ve büyük olasılıkla onları fiziksel olarak ve / veya cinsel olarak ne kadar çekeceğinizi ifade eder.

Sana Bakmaktan Vazgeçmiyorsa

Senden uzak duramıyor! Bu da başka bir açık işaretidir erkek cinsel seni istiyor. Bakışları bir şekilde kontrol edilemez, çoğu zaman sizi güzel bulduğu ve sizinle bir tür görsel bağlantı kurmaya çalıştığı öne sürülebilir.

Ek olarak, ona yeterince yakınız varsa, sizi sevdiğinden emin olabilirsiniz. Cinsel anlamda dilate öğrenciler, bir kişinin bir tür uyarılma yaşandığı anlamına gelir. Fizyolojik olarak öğrenciler, vücudun gördüklerinden daha fazlasını alması için genişler.

Burnuna çok dokunur

Garip gözükmesine rağmen, Royal Society Medicine Journal tarafından yayınlanan bir araştırma, burnun bir cinsel organdan etkilendiği takdirde ortaya çıkabilen bir adamın vücudunun parçalarından biri olduğunu iddia etti. Bu çalışmaya göre, erkeğin burnu, cinsel arzusuna neden olan feromonların üretimine doğrudan cinsel organlarına bağlıdır.

Bu yüzden, eğer biri ona yakınsanız ve burnuna sürekli dokunduğunu görürseniz, cinsel olarak sizi çekebileceğinin başka bir işareti olduğunu varsayabilir.

Sizinle Daha Derin Ve Daha Hüzünlü Bir Sesle Konuşuyorsa

Diğer çalışmalar, bir erkeğin bir kadın için cinsel niyeti olduğunda, onunla konuşurken sesini değiştirme eğiliminde olduğunu göstermiştir. Daha derin bir '' erkekçe '' tonu ile konuşuyor gibi görünüyor. Bunun nedeni, bilinçli olarak daha seksi görünmek ve daha fazla olgunluk ve çekicilik göstermek için normal ses tonunu değiştirmesidir.

Size Dokunmak İçin Herhangi Bir Küçük Fırsattan Yararlanır

İkiniz arasında herhangi bir fiziksel temas başlatırsa ya da sizinle yakın ya da yakın olma fırsatını yakalamaya çalışırsa, bu onun size çektiği bir işaret olabilir. Ovalama omuzları, saçlarına dokunma, yüzünü okşama ya da belinden hafifçe tutuşma olsun, muhtemelen sana karşı hissettiği çekiciliği göstermeye çalışıyor.

Seninle Yalnız Kalmak İçin Anlar Arıyorsa

Arkadaşlarınızla bir partide olmanız veya bir sürü insanla çevrili olmanız önemli değil, eğer sizi cezbeder ve cinsel olarak sizi istiyorsa, sizinle birlikte olmak için zaman bulmaya çalışması çok muhtemeldir. Bunu deneyecek, böylece birkaç dakikalığına bile olsa, sizinle daha yakın temasta bulunabilsin ve bu yolla niyetlerini senden ne kadar sevdiğini açıklığa kavuşturabilsin.

Sen Konuşurken...

Bir erkeğin seni cinsel olarak isteyip istemediğini belirten başka işaretler var. Bu işaretler, bu kişiyle zaman geçirirken veya yalnızca samimi bir sohbetin tadını çıkarırken fark edilebilir. Listelenen bu sinyalleri not alın:

  • Siz konuşurken, ayakları doğrudan size ve ellerinin avuç içi yukarı bakacak şekilde işaret ediyor.
  • Bakışlarını dudaklarına yönlendirmeyi bırakmıyor, çünkü onları ne kadar öpmek istediğini düşünmeden edemiyor.
  • Elleri huzursuz ve tedirginliğini kontrol altına almak için ona yakın bir şeyle dalga geçiyor.
  • Dik bir vücut duruşu sürdürür ve vücudunu size doğru yönlendirir.
  • O ısırır veya dudaklarını yalar.
  • Ellerini saçlarından geçirmeyi bırakmıyor.
  • Elleri terli çünkü biraz gergin.

Bu işaretler ve sinyaller, bir erkeğin sizi cinsel olarak isteyip istemediğini belirlemenize yardımcı olacaktır, ancak bazı durumlarda diğerlerinden daha belirgindir ve onu sadece gözlerinde görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Cinsel İlişki Sırasında Neden Mide Ağrısı Olur? başlıklı makalemizde, Cinsel Sağlık Sorunları başlıklı konuya yer verilmiştir.

İlgili Etiketler:

0 Yorumİlginizi Çekebilir