Bodrum'da Mutlaka Uğramanız Gereken 10 Gece Mekanı

Bodrum'da Mutlaka Uğramanız Gereken 10 Gece Mekanı

1186 görüntülenme

Bodrum deyince akla önce Elbette masmavi bir deniz görkemli Bodrum Kalesi ve sabaha kadar devam eden Bodrum gece hayatı gelir. Günün batması ile birlikte Bodrum Cafe ve gece kulüplerinden müzik sesi yükselir ve bu müzik sesi sabaha kadar devam eder. Oldukça canlı bir gece hayatına sahip olan Bodrum'da dikkat çeken çok sayıda mekan var elbette.

Tatil için Bodrum'a gitmeyi düşünenler derseniz yaz akşamlarında ilerleyen saatlerde Bodrum gece mekanlarını sizde Akın edeceklerden birisiniz demektir. Özellikle Bodrum'da Denize nazır kulüplerin yanısıra restoranlarda sundukları canlı müzik performansları ile müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Gece hayatını Sevenler İçin oldukça renkli ve eğlenceli alternatifin bir araya geldiği Bodrum her eğlenceye hitabeden mekanları ile da beğeni topluyor. Hem Bodrum'da tatil için gelenlerin hem de Bodrum'da yaşayanların çok sık tercih ettiği mekanları sizler için sıraladık.

1. Karpuz

Eğer Bodrum merkezde kaliteli bir eğlence mekanı arıyorsanız kesinlikle Karpuz mutlaka uğramanız gereken bir yer. Diğer mekanlara göre tarihi çok eski olmasa da kısa sürede popüler ve gözde mekanlardan Biri haline gelen Karpuz, genellikle pop müzik türünde şarkıları ile kaliteli Eğlencenin adresi oluyor.

2. Kule Rock City

Yine Bodrum merkezde bulunan ve çok tercih edilen mekanlardan biri de Kule Rock City. Burada kesinlikle alternatif rock müzik dinleyebilir çok eğlenebilirsiniz. Zaten adından da Anlayacağınız üzere Burası bir rock bar.

3. Körfez

Bodrum merkezde bulunan Körfez, rock müzik ve alternatif müzik sevenler için ideal tercihlerden biri. Oldukça kaliteli müzik yapılan bir mekan olan ve bu tarzda Gönül Verenler genelde burası burada buluşuyor.

4. Filika

Bodrum'a giden herkes Bodrum merkezde bulunan meyhaneler sokağında bilir. İşte Bu sokağın en iyi mekanlarından biri filika. Keyifli ve uzun bir Bodrum'a akşamını eğlenerek geçirmek istiyorsanız meyhane kültürünün en iyi şarkılarını ve mezelerini bu mekanda bulabilirsiniz.

5. Bağ Arası

Bodrum bitezde bulunan Bağ Aras, mandalina bahçeleri içerisinde bulunan harika bir mekan. Ege bölgesinin en lezzetli yemeklerini tatmak istiyorsanız mutlaka bu mekanı olmalısınız. Fakat son dönemlerde mekanın popülaritesi son derece arttı ve bu nedenle rezervasyon yaptırmadan giderseniz yer bulmakta sorun yaşayabilirsiniz.

6. Mandalin

Yine Bodrum'un merkezinde bulunan mekanlardan biri olan mandalin, hemen hemen her tarza hitap ediyor. Mandalin’e uğradığınızda her akşam farklı bir eğlence seçeneği bulabilir bazen 45lik müzik dinlerken bazen de nostaljik ve keyifli bir akşam yaşayabilirsiniz.

7. Cafe Limon

Bodrum Gümüşlük'te bulunan mekanlardan biri olan Cafe limon özellikle Gün batımını İzlemek isteyenler için harika bir yer. Fakat akşamüstü bu mekanda boş yer bulmak oldukça zor. Gün batımının ardından limon belli bir saatten sonra sakinleşmeye başlıyor ve yıldızlar arasında dostlarla harika bir sohbet imkanınız sizlere sunuyor.

8. Moonlight

Moonlight’ı Bodrum’un müdavimleri iyi bilir. Bodrum'un gece hayatının öncesinde biraz da evlenmek istiyorsanız Moonlight sizin için en iyi adres olacaktır. Harika bir deniz manzarasına sahip olduğunu da hatırlatalım.

9. Özak Pansiyon

Bodrum Gümüşlük'te bulunan en ünlü mekanlardan biri olan Özak pansiyon hem Pansiyon olarak hizmet veriyor hem de var olarak. Ayrıca Özak Pansiyon da Göksel ve Teoman gibi ünlü isimlerin konserlerini de dinleme imkanınız var.

10. Marina Yacht Club

Tarihi Bodrum Kalesi'ni ve Bodrum limanını görene Siz bir manzaraya sahip olan Bu mekan Bodrum'un en gözde mekanlarından biri. kaliteli müzik dinlemek ve kaliteli bir eğlence istiyorsanız kesinlikle buraya bir Uğramalısınız.

İlgili Etiketler: Bodrum Rehberi

0 Yorumİlginizi Çekebilir