Bodrum Gece Hayatı Popüler Barlar ve Gece Kulüpleri

Bodrum Gece Hayatı Popüler Barlar ve Gece Kulüpleri

1342 görüntülenme

Bodrum’u diğer tatil bölgelerinden ayıran en önemli özelliği hiç şüphesiz güzel Denizi'nin yanı sıra gece hayatı. Gece rahatına düşkün olanlar tatilin yanı sıra zengin çeşitliliği ile bu gece hayatını tanıtmak için de Bodrum'a akın ediyor. Bodrum'da gerçekten de şezlong mesaisi bittikten sonra bar mesaisi başlıyor.

Peki, Bodrum'da popüler bar ve gece kulüpleri nereler? İsterseniz gelin Bodrum'un gece hayatına şöyle güzel bir göz atalım...

BODRUM BARLAR SOKAĞI & MERKEZ

Mavi Bar

Bodrum merkezde bulunan barlar sokağında gidebileceğiniz en iyi canlı müzik mekanlarından biri mavi bar. Genellikle Jazz ağırlıklı bir programı olan barda müziğin keyfine sonuna kadar doyacaksınız.

Mandalin Sound

Canlı müzik performansını deniz kıyısında yaşamak isteyenler için Bodrum Kalesi manzarası ile Mandalin Sound ideal mekanlardan biri oluyor.

GekkoCocktail & Whisky

biraz farklı kokteyller denemek istiyorsanız GekkoCocktail&Whisky sizin için en doğru adres olacaktır. Hatta zamanına denk getirirseniz kokteyl atölyelerine katılma imkânı da bulursunuz.

MoonlightCafe Bar

Moonlight gündüzleri Cafe Bar tarzında bir yer gece olunca denize sıfır konumuyla Ayışığı ve Mehtap manzaralı bir mekan haline dönüşüyor. Arkadaşlarınızla sohbet edip bir şeyler içmeyi planlıyorsanız kesinlikle burayı tercih edebilirsiniz.

Kâtip Cocktail Bar

Ağaçlık bir bahçe içerisinde yine kokteyl içmek istiyorsanız Kesinlikle doğru mekan Burası olacaktır. 70 ve 80'li yılların müzikleri eşliğinde keyifli sohbetler edebilirsiniz.

Marina Yacht Club

Bodrum merkezde ünlü isimlerin canlı performanslarını dinlemek istiyorsanız Marina Yacht Club kaliteli tek adres. Özellikle Fatih Erkoç gibi isimlerin sahne aldığı mekan canlı müzik gecelerinde dolup taşıyor. Eğer rezervasyon yaptırmazsanız, içeride yer bulmanız biraz zor.

Kule Bar

Canlı olarak Bodrum'un yerli rock gruplarını izlemek istiyorsanız tercihinizi kule bardan yana kullanabilirsiniz. Bu mekan sadece Bodrum'un değil Türkiye'nin en iyi Rock mekanlarından biri. Ortamı da gerçekten şahane bayılacaksınız.

YALIKAVAK GECE HAYATI

TheAgency

Yemek öncesinde ve yemek sonrasında bir şeyler yiyip içip biraz da takılmak istiyorsanız kesinlikle canlı müzik ziyafeti ile Bu mekan bir harika. Yaş ortalaması biraz büyük olsa daha gecenin ilerleyen saatlerinde Gerçekten güzel partiler düzenleniyor.

Fenix

Açık havada iyi bir DJ eşliğinde hem canlı müzik dinlemek hem de harika yemeklerin Tadına bakmak istiyorsanız bu mekana bir uğramalısınız. Eğer artık Bodrum'a gelip Rakı balık yemekten sıkıldıysanız kesinlikle sizin için ideal olacaktır. Ancak mekan rezervasyon olmadan müşteri kabul etmiyor bizden söylemesi.

TÜRKBÜKÜ GECE HAYATI

ShipAhoy

Kesinlikle zamanında birçok tatilin Türkbükü’nü tercih etmesinin en önemli nedenlerinden biri Bu mekan. Her ne kadar Son yıllarda mekanın havası biraz sönmüş olsa da işletmenin değişmesi ile birlikte eski konseptini yeniden yakaladı.

Maça Kızı

Bodrum'a gidip de maça kızını bilmeyen yoktur. Bir dönem medyatik haberlerle gündeme gelen mekan Gündüz deniz keyfi akşam da parti konsepti için oldukça ideal. Ayrıca mekanın Gerçekten harika bir manzarası var.

SessTürkbükü

Türkbükünde son yıllarda en iyi iş yapan mekan neresi derseniz tabii ki SessTürkbükü. Ünlü isimlerinde popüler adresi olan mekanda Türkçe müzikler eğlenmeyi seviyorsanız keyifli zaman geçireceğinizden şüpheniz olmasın. Tabii ki sezonun ortasında Bodrum'a gittiyseniz iğne atsan yere düşmeyecek tıklım tıklım bir mekana girmeniz kaçınılmaz.

MiamRestaurant & Bar

Bodrum türkbükü'nde diğer popüler bir mekan ise MiamRestaurant& Bar. Restoran bar tarzı olan bu işletme gece hayatı için değil Belki de gece öncesi hazırlık aşaması için iyi bir mekan olabilir. Ayrıca mekanın bütün bir yıl boyunca açık olması da en güzel özelliklerinden biri.

İlgili Etiketler: Bodrum Rehberi

0 Yorumİlginizi Çekebilir