Bu Yaz Harika Görünmek İçin Kıyafet Önerileri

Bu Yaz Harika Görünmek İçin Kıyafet Önerileri

957 görüntülenme

Her mevsimde kendi sıkıntılarının paylaştığı konusunda hemfikiriz. Sonbaharda yaprakların dökülmesine eşlik eden saç dökülmelerimiz var. Kış aylarında tırnak kırılması ile birlikte bizi rahatsız eden kuru cilde sahibiz. İlkbahardaki tüm yağmurların yol açtığı nem nedeniyle kıvırcık saçlara dayanmalıyız. Yaz geldiğinde, güneş istediğimizden daha fazla parlıyor. Ama güneşten yanan yanaklar ve kumsal dalgaları yaz boyunca odaklanmamızı istediğimiz şey, değil mi?

Hepiniz yaz boyunca giyinmenin oldukça önemli bir iş olduğu konusunda hemfikirsiniz. Zaman zaman, ısı dayanılmaz hale gelir. Pamuklu şortlu bir tişört giyip dışarı çıksak da, bunu gerçekten yapamayız, değil mi? (* Cuesunburn problemleri) Biz de katman ya da ceket giyip, karıştırıp onlarla eşleştiremeyiz. Her gün 'yeni bir görünüm' yaratmak yaz aylarında zorlaşıyor. Bu problem için birkaç düzeltme bulduk. İşte bu yaz en iyi şekilde görünmenize yardımcı olacak birkaç ipucu ve püf noktası:

Beyaz Giymeyi Düşünün

Beyazın, ışığı yayan ve onu emmeyen tek bir renk olduğu gerçeğinin arkasındaki bilimi hepimiz biliyoruz. Bu nedenle, yaz aylarında beyaz en iyi renk arkadaşınız olabilir! Dışardaki en çok yönlü renk. Her gün farklı renkler veya desenler ile birleştirebilir ve yine de taze ve farklı görünebilirsiniz. Veya, tamamen beyaz olmayan bir kıyafeti giyebilirsiniz, çünkü bunun asla modası geçmez.

Saçlarınızı Bağlayın

Yaz aylarında cildinizle ilgilendiğiniz kadar saçlarınıza bakmayı öğrenin. Cilt için güneş kremi kurtarmaya gelir. Ancak yaz aylarında sık sık saçlarımızı görmezden geliyoruz. Güneşten gelen ısı, kütikül olan saçımızın dış katmanına zarar verebilir. Ve bu gerçeği görmezden gelmeye devam ederseniz, yaz güneşi saçınızı çok donuk ve kırılgan gibi gösterebilir.

Yani, buradaki ilk savunma hattınız saçınızda daha az sayıda saç ürünü kullanmak olacaktır. Güçlü şampuanlar, saç kremleri veya serumla boğmayın. Hafif olanları kullanın ve saçınızı ısı teknolojisi ile çalışan şekillendirme araçlarıyla şekillendirmekten kaçının.

İkincisi, saçınızı basit bir at kuyruğu veya rahatça yapabileceğiniz kolay bir örgü ile bağlamak.

Yaz Aksesuarlarını Kullanın

Güneşten dışarı çıkarken metalden yapılmış aksesuarları takmaktan kaçının. Bunu yaparsanız, o zaman şansları, maruz kaldıkları tüm ısıyı emerek cildinizi yakmalarıdır. Yine de gün batımından sonra onları giyebilirsin.

Yazlık giysileriniz için aksesuar seçtiğinizde, iplik veya tahtadan yapılmış olanları seçin. Örneğin, püskül mücevherleri - bugünlerde mağaza aksesuarlarında olduğu gibi bunlardan çeşitli ürünler alırsınız. Evde kendiniz bile yapabilirsiniz (gerçekten kolay).

Büyük Disket Şapkalar Tercih Edin

Yaz şık görünmenizi sağlayacak büyük boy bir sarkık şapka gibisi yoktur. Aynı zamanda çoğu fashionistas arasında klasik bir yaz favorisi. Bir şapka, kıyafetlerin en rahatlarına bile zarif bir dokunuş katar. Geniş jantlı şapkalar, cildinizi güneşin zararlarından korumak için mükemmeldir ve aynı zamanda saçlarınızın solmasını önler. Disket şapkanıza desenli bir şerit veya bant ekleyerek sizi harika görünmesini sağlar. Eğer giyinen taraftaki her şeyi seven kişiyseniz, siyah beyaz veya nötr tonlarda rafya şapkalarına gidin.

Hafif Ve Havadar Yaz Eşarp Kullanın

Eşarplar, monoton elbiselerinize saçma renk elemanları eklemek için harika bir yoldur. Pastel renklerde hafif bir eşarp için gidin. Boynuna sar veya elbisen için bir kemer olarak kullan. Plaj bebeği olduğunuzda, bu ekstra örtü için saronlar olarak uzun eşarpları da kullanabilirsiniz. Baskılar veya baskılar yok, açık taraf olduğu sürece yazınızı doğru şekilde mühürleyeceğinizden eminler.

Her Zaman Güneş Gözlüğü Kullanın

Güneş gözlükleri yazlar için mükemmel bir aksesuardır. Sadece gözlerinizi UV ışınlarından korumaya yardımcı olmaz ve cildinizin zarar görmesini önlerler, aynı zamanda elbisenizi doğru şekilde eşleştirirseniz, kıyafetinizi daha serin bir hale getirebilirler. Ve bugünlerde mevcut olan pek çok malzeme ve tasarım ile hepsini denemek hayır demek çok eğlenceli. 1960'lı yılların retro stilleri bugünlerde trend oluyor (kedi gözü tarzı). Bununla birlikte, havacılar, yolcular ve klasik yuvarlak gözlükler asla modası geçemez. Gözlerinizi daha fazla korumak istiyorsanız, büyük boy gözlükleri tercih edin. Sadece bu yaz muhteşem görünmenin yolunu tut.

Bu modaya uygun eklentiler, geçen her güneşli gün yaz görünümünüzü tazelemek zorundadır. Yaz sıcağında kolayca cesaretlenebilmeniz için kendinizi işlevsel bir şekilde tasarlamayı unutmayın.

İlgili Etiketler:

0 Yorumİlginizi Çekebilir