Cinsel İlişki Sırasında En Çok Yaşanan Kazalar

Cinsel İlişki Sırasında En Çok Yaşanan Kazalar

3405 görüntülenme

Nasıl ki bazen en eğlenceli oyun bile istenmeyen kazalar ile sonuçlanabiliyorsa seks sırasında da istenmeyen kazalar ortaya çıkabilir. Garip yanıklar, beklenmeyen acı, yabancı nesnelerin içerde kaybolması, kesikler ve daha birçok durum söz konusu olabilir. Aslında çok bilinmese de bu tür seks kazaları çok sık yaşanıyor.

Seks acıdan değil mutluluktan ibarettir. Her ne kadar böyle olsa da düşündüğünüzden çok daha fazla seks kazası ortaya çıkıyor. Tabii ki sayı hakkında net bir bilgimiz yok fakat bazı durumlarda insanlar seks sırasındaki yaralanmalar nedeniyle acil servislere başvuruyor fakat bunu gizliyor. İşte seks sırasında en çok görülen kazalar.

Vajinal Yırtıklar

Vajinada meydana gelen yırtıklar kanama, ağrı ve hatta enfeksiyona bile yol açabilir. Cinsel ilişki sırasında penisin yeterince yağlanmaması ve kuru olması nedeniyle vajinada yırtık veya yüzeye kesikleri meydana gelebilir. Çok rahatsız edici bir durumdur fakat Neyse ki cinsel ilişkiden sonra birkaç saat içerisinde çabucak iyileşir. Tabii ki geçmeyen durumlarda doktora başvurmakta yarar vardır.

Anal Yırtıklar

Yine penisin yeterince yağlanmasından ve kuru olmasından kaynaklanan anal yırtıklar çok can yakıcı olabilir Buna dikkat etmenizde yarar vardır.

Vajinal Ağrı

Eğer cinsel ilişkinin ardından vajinada ağrı hissediyorsanız bir ağrı kesici olabilir ya da ılık bir banyo yaparak ağrıyı biraz hafifledi bilirsiniz. Fakat seks sırasında geçmeyen bir vajinal ağrınız varsa ve neden olduğunu bilmiyorsanız bir doktora başvurmanız da yarar vardır.

Prezervatifin İçinizde Kaybolması

Eğer eşiniz içinize girerken prezervatif varsa ve dışarıya çıktığında yoksa korkmayın. İki parmağınızı kullanarak vajinanın içerisinden Prezervatifi çekebilirsiniz fakat sakin olmanızda yarar var. Eğer panik yapar ve katılırsanız vajinal kaslanır nasıl sıkılaşır ve prezervatife ulaşamayabilir siniz.

Penis Kırılması

Penil fraktür; Halk arasında penis kırılması olarak bilinir ve en ciddi penis yaralanmalarından biridir. Elbette penis kemik içermediğinden kırılmaz. Fakat kuvvetli bir şekilde penisin bükülmesi durumunda Bu kırılma meydana gelir. Kısacası penis kırılması erkeklerde ereksiyonu sağlayan kanda odacıkların kırılması demektir. Cinsel ilişki sırasında bir ses duyarsanız ve Eşinizin acı çektiğini fark ederseniz bir sorun olduğunu anlayın. Çünkü penis kırılması da en çok görülen seks kazalarından biridir.

İlgili Etiketler:

0 Yorumİlginizi Çekebilir