Cinsel İlişkide Heyecanı Korumak ve Motive Olmak

Cinsel İlişkide Heyecanı Korumak ve Motive Olmak

1185 görüntülenme

İnsanların dönem dönem girmiş olduğu başlıca sıkıntılar arasında cinsel rahatsızlıklar yer almaktadır. Bununla mücadele etmek isteyen tüm çiftlerin yeni fantezilere başvurduğu bilinmektedir. Yapa yalnız kalıp, kendi cinsel sorunlarınız ile boğuşmak yerine neden sizde kendinize yeni bir heyecan yaratmıyorsunuz?

Hastalık ve stres gibi sorunlar ile mücadele etmiyorsanız kendi cinsel hayatınızı çok kolay bir şekilde renklendirebilirsiniz. Yapacaklarınızın yanı sıra kendinizi kaybetmeden cinsel ilişkilerinizi daha seviye bir çizgide tutmalısınız. Bunları yaparken de aklınızda olan tek şey sadece cinsel arzular olmalıdır.

Evli biriyseniz eşinizle daha yakından ilgilenmeyi düşünmelisiniz. Çiftler zaman zaman kendi aralarında ufak tefek sorunlar yaşayabilir. Ancak hiç biri atlatılamayacak türden problemler değildir. Bunları yapabiliyorsanız zaten cinsel hayatınızı renklendirmek için ilk adımı atmış olursunuz.

Tabii ki bu tek başınıza üstesinden gelebileceğiniz kolay bir şey değildir. Eşlerin kendi aralarında olan paylaşımı ve desteği bu ilişkiyi dengede tutmaya yardımcı olacaktır. Küçük sürprizler, beklenmedik hediyeler gibi şeyler de cinsel hayatınızı renklendirme de olumlu yönde fayda gösterecektir.

Bir diğer yandan ise sürekli cinsel ilişkiye girmeniz, cinsel hayatınızın kontrolünü kaybetmenize neden olacaktır. Bunları yapmayıp sevgiliniz veya eşiniz ile ilgilenmek birbirinize olan cinsel dürtülerinizi de harekete geçirecektir. İçinizde ki azgınlığı filizlendirip yatak odanızda çılgınlar misali sevişmek için tüm tüyoları gözden geçirmelisiniz.

Partnerinizin sizden beklediği her şeye yatkın olmalısınız. Siz daha cümleye başlamadan ne istediğini biliyor olmalısınız. Eğer ona harika bir oral seks yaşatırsanız, sizi daha fazla arzulayacak ve cinselliğe hemen geçmek isteyecektir.

Aynı şekilde onunda sizden oral yapmasını istemelisiniz. Cinsellik karşılıklı olarak zevkle yaşanırsa ancak aşk olur. Bu da çiftler arasında en önemli faktördür. Kontrolü kaybetmeden düzenli bir cinsel hayatı yaşamak istiorsanız tüm bunları gözden geçirin.

Eşinizin istemediği konularda onlara ıssrarcı davranmayın. Örneğin, siz anal seks seviyor olabilirsiniz ama eşinizin sizinle aynı düşüncede olmayabilir. Cinsel anlamda onun görüşlerine saygı göstermediğiniz sürece, ilgisini kaybedebilirsiniz.

İlgili Etiketler:

0 Yorumİlginizi Çekebilir