Cinsel Jimnastik Nasıl Yapılır?

Cinsel Jimnastik Nasıl Yapılır?

1150 görüntülenme

Herkes cinsel yaşamı geliştirmek ister. Bu yüzden vajina kaslarını güçlendirmek ve çok daha yoğun ve zevkli bir deneyim kazanmak için tasarlanmış bazı jimnastik egzersizlerini deneyin. Kegel egzersizlerinin bu tipte farklı jimnastik yöntemleri vardır, ancak bugün size vajina kaslarınızı kontrol etmenize yardımcı olacak ve cinsellik saatinde elde edeceğiniz bazı sonuçlar önereceğiz. Okumaya devam edin ve sadece en iyi egzersizleri öğrenerek değil, aynı zamanda bunları eşinizle uygulamayı öğrenerek cinsel jimnastik yapmayı keşfedin. Bir sonraki seviyeye geçmeye hazır mısınız?

Bu cinsel jimnastik egzersizlerinin vajinanın kaslarını güçlendirmesi ve böylece eşinizle sevişme zevkini arttırması amaçlanmıştır. Bu tür bir egzersiz yeni değil, 3000 yıldan daha uzun bir süredir var aslında, onları ilk uygulayan topluluk Hindulardı ve sonra Japonlar ve Taylandlılar tarafından mükemmelleştirildi. Bu uygulamaların ihlali, kadının çiftin her iki üyesi için daha fazla zevk almak için vajina kaslarını ve kasılmaları nasıl kontrol edeceğini bilmesidir.

Bu egzersizlerden bazılarını günde 2 defa (sabah ve akşam) yapmanız ve en azından vajinal kaslarınızı iyileştirmek için en az 3 kez 15 set yapmanız önerilir. İlk başta, sonuçları elde etmenin ne kadar zor olduğunu fark edeceksiniz, ancak zamanla iyileşecek, sadece sabır ve her şeyden önce istikrarı gerektirecek.

Bu alıştırmalarla aşağıdaki avantajları elde edersiniz:

Bir daha yoğun zevk nedeniyle en eğitimli vajinal kasları sahi olmak.

Orgazma ulaşmak daha kolay olur ve hatta orgazmı daha kolay kontrol altına alabilirsiniz

Eşiniz daha fazla zevk hissedecek, çünkü vajinanın kaslarını kasıltarak penisiniz üzerinde daha fazla baskı hissedeceksiniz ve zevk daha büyük olacaktır.

Cinsel Jimnastik Nasıl Yapılır?

Cinsel jimnastik yapmak için yapmanız gereken tek şey yalnız, rahat ve vücudunuzu keşfetmeye istekli olmaktır. Önereceğimiz ilk egzersiz, hepsinden daha basit olanı: Vajinal kaslarınızı 5 saniye boyunca sıkmak veya oturmak zorunda kalacaksınız. Sonra rahatlayın ve 15 tekrar yapana kadar geri çekin. 1 veya 2 dakika dinlenin ve 3 seriyi tamamlayana kadar yeni bir seri başlatın.

Diğer bir egzersiz elinizle desteklenmiş bir sandalyeye, her bacağınıza birer oturmaktır. Vücudunuzla 90 derecelik bir açı oluşturarak ve ayaklarınızı paralel bir şekilde birbirinden yaklaşık 20 inç ayırarak dik oturmaya çalışın. Bu pozisyonda, vajina kaslarınızı bacaklarınız arasında bir şey varmış gibi kasılmanız, 3 saniye saymanız ve sonra rahatlamanız gerekecektir. Amaç, 10 saniye tutabilecek kadar, saniyede günlük artırmaktır.

Şimdi yerde, yoga matında veya halının üzerinde uzanın, sırtınız için yastıklı ve rahat bir yüzey olmalıdır. Bu pozisyonda, kollarınızın vücudunuza uzanmasına izin verin ve bacaklarınızı esnetin. Bu pozisyonda, sadece omuzlarınızı ve ayaklarınızı düz bir şekilde durdurabilene kadar poponuzu hafifçe kaldırarak kalçalarınızı kasılmanız gerekir. Başlangıç ​​pozisyonuna dönün, vücudu gevşetin ve 15 tekrar ve 3 set için aynı egzersize geri dönün.

Vajinayı güçlendirmek için bir başka iyi egzersiz şudur: Bacaklarınız hafifçe bükülmüş halde durun ve ellerinizi belinize koyun, ayaklarınız 20 inç aralıklı ve paralel olmalıdır. Bu pozisyonda, iç kaslara büzün ve pelvisi ileri ve yukarı hareket ettirin, 3'e kadar sayın ve gevşeyin. 15 tekrar elde edip 3 set yapana kadar tekrarlayın.

Şimdi yatağa uzanın, bacaklarınızı açın ve dizlerini biraz bükün. Bu pozisyonda, vajinal kanala bir veya iki parmağınızı koymanız ve ardından parmaklarınızı sıkıştırmak için onları kaslarınızla zorlamanız gerekir. 3 saniye basılı tutun ve tekrar etmeye devam edin. İlk başta onu elde etmek oldukça karmaşık olacaktır, ancak kısa bir süre içinde bunu yapabilecektir.

Çin topları da cinsel jimnastik ile bize yardımcı olmak için mükemmel bir araçtır. Onlar kasları kasılmamıza ve güçlenmelerini sağlamamıza yardımcı olan, sadece vajina içerisindeki kaplar.

Vücudumuzun bu bölümünü kullanmanın çok basit bir yoludur ve günün herhangi bir zamanında yapabiliriz, çünkü hiç kimse onları kullandığınızı fark etmeyecektir. Bununla birlikte, ilk önce bunların üst üste 3 saatten daha uzun bir süre kullanılması tavsiye edilmez, aksi takdirde vücut tekrar nefes alabilir. Yavaş git ve zamanla bu seks oyuncağının faydalarını göreceksin.

Egzersizleri iki hafta boyunca her gün yaptıktan sonra, bu egzersizleri eşinizle birlikte uygulamaya koymaya başlayabilirsiniz. Örneğin, penetrasyon anında kasları içindeki penisle kasılabilir, bu hareketi yaklaşık 10 kez tekrarlayabilir ve nasıl zevkle büküleceğini göreceksiniz. Deneyimi yoğunlaştırmamak için ara verin ve özellikle nasıl hissettiğini merak edin.

İlgili Etiketler:

0 Yorumİlginizi Çekebilir