Cinsel Sağlığınıza Çok İyi Gelecek 9 Bitkisel Yöntem

Cinsel Sağlığınıza Çok İyi Gelecek 9 Bitkisel Yöntem

1161 görüntülenme

Hem kadın, hem de erkekler için cinsel sağlık sorunları oldukça önemli ve günlük hayatı da olumsuz etkiliyor. Yatakta mutsuzluk getiren bu tür sağlık sorunlarının önüne bitkisel yollarla da geçmek mümkün.

Bu yazımızda sizlere cinsel sorunlarınız için kullanabileceğiniz muhteşem bitkisel yöntemlerden bahsedeceğiz. İşte, cinsel sağlığınıza çok iyi gelecek 9 bitkisel yöntem…

Semizotu

Her derde deva olarak bilinen, yemeği de salatası da yapılan semizotu, cinsel sağlık sorunlarında da imdadınıza yetişiyor. Halk arasında erken boşalma olarak bilinen ve erkekler için ciddi bir sağlık sorunu olan prematür ejakülasyon konusunda kesinlikle semizotundan yardım alabilirsiniz. Ayrıca semizotu, aşırı cinsel istek durumunda da imdadınıza yetişiyor.

Havuç tohumu

Sağlık alanında birçok yerde tercih edilen havuç tohumu, halk arasında ise en çok cinsel konularda kullanılıyor. Havuç tohumu, cinsel arzunun arttırılmasına, cinsel yetersizliğin giderilmesine yardımcı oluyor. Bu sayede cinsel ilişki daha sağlıklı bir hale geliyor.

Sarımsak

Faydaları saymakla bitmeyen sarımsak, doğal bir antibiyotiktir. Sarımsağın düzenli olarak tüketilmesi penisin daha kolay sertleşmesini sağlar. Sadece sarımsak yerine sarımsak yağı tercih ederseniz, sertleşme sorunu için daha kesin bir çözüm elde edersiniz.

Çam fıstığı

Özellikle sperm sayısının az olduğundan şikayet edenler için Çam fıstığı ideal çözüm. Çam fıstığı ile ejekulat salgısını yani meniyi arttırabilirsiniz.

Meyan kökü

Meyan kökü ile halk arasında bel soğukluğu olarak bilinen ve cinsel yolla bulaşan bir hastalığı tedavi etmek mümkün. Hatta bu hastalığın kesin çözüm yolunun meyan kökü olduğunu söyleyebiliriz. Cinsel yaşantıyı olumsuz etkileyen bu hastalık, aynı zamanda da bulaşıcıdır.

Sedef çiçeği

Semiz otu gibi sedef çiçeği de erken boşalma sorununun tedavisinde kullanılabilir. Bu rahatsızlığın kesin çözümü için özellikle sedef çiçeğinin kurusu tercih edilebilir.

Hindiba tohumu

Cinsel arzunun fazla olması durumunda Hindiba tohumundan yardım alabilirsiniz.

Marul yaprağı

Cinsel arzunun azaltılması ve normale dönmesi için marul yaprağı da yardımcı olmaktadır.

Yulaf

Yulaf da faydaları saymakla bitmeyen bitkilerden biridir. Cinsel sağlık sorunlarında da imdadınıza yetişen yulaf, sertleşme, erken boşalma, meninin artması gibi bir çok sorunda size çözüm olacaktır.

İlgili Etiketler: Cinsel Sağlık Sorunları

0 Yorumİlginizi Çekebilir