Daha Kolay Orgazm Olmanızı Sağlayacak 7 Pozisyon

Daha Kolay Orgazm Olmanızı Sağlayacak 7 Pozisyon

4709 görüntülenme

Aşk ve seks hayatınızı heyecanlandırmak için elbette çılgın, vahşi ve hiç bilmediğiniz pozisyonlardan yardım alabilirsiniz. Fakat cinsellik sırasında sizin için neyin işe yarayıp yaramadığını öğrenmek gibi bir amaç edinirseniz beklediğiniz gibi sonuçlar alamayabilirsiniz. Seksten zevk almak adına karmaşık akrobasi hareketler yapmaya çalışırsanız tam aksine kendinizi daha rahatsız hissedebilirsiniz. Siz siz olun seks sırasında nasıl pozisyon olacağınıza odaklanmak yerine hislerinize ve yaşadığınız duyguyu odaklanın.

Eğer amacınız doğruya yani orgazma ulaşmazsa bazen en basit pozisyonlar bile size çok iyi gelecektir. Sadece yapacağınız birkaç değişiklikle her zaman olduğundan çok daha güzel ve kaliteli bir orgazma ulaşabilirsiniz. Bugün sizlere muhteşem bir orgazm deneyimi yaşayabilmenin için deneyebileceğiniz pozisyonları sıraladık. İşte orgazmı kolaylaştıracak 7 mükemmel seks pozisyonu.

Bacaklar Omuzda!

Bu pozisyonu biraz daha değiştirmek isterseniz sırtüstü uzanın ve poponuzun altına bir yastık yerleştirin. Kalçalarınızı kaldırıp bacaklarını partnerinizin omuzlarına yerleştirerek kendinizi bırakın. Bu sayede eşiniz içme kolaylığını sahip olacak ve daha derinlere girebilecektir. Durum böyle olunca da her iki taraf için gerçek bir zevk başlayacaktır. Fakat unutmayın ki bu sadece bir ısınma. Kısacası bunun için bir hazırlık aşaması diyebilirsiniz. Partneriniz içinize tam anlamıyla yerleştiğinde ve tam anlamıyla bir yakınlık hissetmeye başladığınız da bacaklarınızı aşağıya indirin. Bu durumda pelvis kemiği ve klitoris aynı hizaya gelir. Bu sayede klitoral sürtünme ortaya çıkar ve daha önce hiç yaşamadığınız kadar büyük bir zevk alırsınız.

Aşağı ve İçeri!

Arçelik daha önce ekstra bir orgazma yaşamak için köpek duruşu ve ayaküstünde gibi pozisyonlar denemiştir. Bunlar herkesin hoşuna gider fakat üzerinde yapacağınız birkaç değişiklikle çok daha fazla zevk alabilirsiniz. Orgazmı daha zevkli yaşamak için karın üstü uzanın ve hafifçe poponuzu yukarıya kaldırın. Bu sayede partneriniz daha kolay bir şekilde giriş yapar. Daha sonra partneriniz size kendi elleriyle poponuzun yukarı kaldırabilir ya da siz poponuzun yukarıya doğru kaldırarak partnerinizin girişine destek verebilirsiniz.

Şehvetli Bacak Sarışı!

Seks bazen spor salonlarında kardiyo yapmak gibidir, seks sırasında bükülme ve eğilmeler devam eder. Tabii ki seksten ekstra zevk almak için ve repertuvarı biraz geliştirmek gerekir. Mesela Siz sırt üstü uzanırken partneriniz yan yatabilir ve size doğru dönebilir. İşte tam bu pozisyonda iki bacağınızı birleştirme bacak kaslarını kalçalarına dayayıp. Partnerinizin üzerinde bir köprü oluşturuyor olmuş gibi durun ve size doğru içmesine izin verin. Aslında bu pozisyonda doğruyu yakalamak biraz zaman alabilir ama çok ideal bir pozisyondur. Hatta bu pozisyon sizi çok zorlamayacak için uzun süre bu pozisyonda yorulmadan devam edebilirsiniz.

Dünyanın Zirvesinde!

Orgazmı ulaşmak için en uygun pozisyon onlardan biri de kadının üstte olduğu pozisyondur. Aslında bu pozisyon İki tarafa da özgürlük sağlar çünkü giriş hızını ve derinliğini iki tarafta ayarlayabilir. Kadın olarak partnerinizin kasık kemiğine sürtünüp ya da ona dokunarak biraz daha hazzı arttırabilirsiniz. Tabii ki bu oturma şeklini partnerinize binmek gibi düşünmeyin ayaklarınız ve bacaklarının arasında boşluk bırakmadan düz tutun. Böylece aldığınız Haz iki katına çıkacaktır.

İki Kişilik Masa!

Orgazma ulaşmak için bazen basit bir manzara değişikliği bile yeterlidir. Eğer yatak odasında seks yaptığınız için artık sıkıldıysanız mutfak masası üzerinde de bunu deneyebilirsiniz. Mutfak masasının kenarına yakın durun ve poponuzu masanın üzerine dayayarak yatın. Kalçalarınızı yukarıda tutup bacaklarını açarak partnerinizin içinize girmesine izin verin. Daha sonra isterseniz ayaklarınızı Masanın kenarına veya partnerinizin omuzlarına koyabilirsiniz. Tabii ki partneriniz içindeyken sizde Ellerinize onun vücudunda gezdireyim bilirsiniz.

Ata Binin!

Partneriniz yere bacaklarını uzatıp faturası sizde Onun kucağına benim bu sayede yüz yüze geleceksiniz. Kadın olarak sizin bu pozisyonda hız konusunda mükemmel bir hâkimiyetini olacak. Bacak ve kollarınızı manevralar için kolaylıkla kullanabileceksiniz. Bu durumda yukarı ve aşağı hareket etmek sizin için biraz yorucu olabilir ama ileri ve geri davranırsanız Bu sayede klitoral alanınızın sürtünmesi etkili olur. Tabii ki bu hareketin tek avantajı bu değildir biraz geriye doğru Yayla almanız durumunda daha fazla iç uyarıya ulaşırsınız. Üstelik bu pozisyonda partneriniz ve göğüsleriniz mükemmel bir biçimde aynı hizaya gelecek göğüslerinizin emilmesi ile cinsel tecrübeniz tamamen başka bir boyuta ulaşacaktır.

Tatlı Kaşıklar!

Orgazm için kesinlikle eşinizle kuracağınız duygusal temas da büyük bir önem taşıyacaktır. Bu konuda da kaşık pozisyonu sizin için ideal pozisyon olacaktır. Siz kadın olarak sadece yan yatar pozisyonda durum ve partneriniz arkadan size sarılsın. Bu pozisyonda partnerinizin içinize girip çıkması yerine İçinizde kalması daha doğru olacaktır.

İlgili Etiketler: Cinsel Tavsiyeler

0 Yorumİlginizi Çekebilir