Daha Zevkli Bir Oral Seks İçin İpuçları

Daha Zevkli Bir Oral Seks İçin İpuçları

3114 görüntülenme

İlişki sırasında her iki tarafında zevk alması oldukça önemli. Söz konusu oral seks olunca kimin aşağıya indiği aslında hiç fark etmez. Bu nedenle siz siz olun cinsel ilişki sırasında zevk almanın esas olduğunu unutmayın ve oral seks konusunda bazı ayrıntılara dikkat edin. İşte oral seks hakkında zevk veren ipuçları...

Rahat Davranın

Oral seks yapmak garip bir pozisyonda olursa hiç eğlenceli olmaz. Bu nedenle önce rahatlayın ve bütün bedeninizi gevşetin. Unutmayın iki tarafında zevk alması önemli. Bu nedenle sanki yapmanız gereken bir işi yerine getiriyor olmuş gibi davranmayın rahat olmaya özen gösterin.

Ritim Tutturun

Porno filmler de istediğiniz her şeyi doğru olacak anlamına gelmiyor. Çünkü o filmler genellikle izleyeni tatmin etmek için çekiliyor. Eğer oradaki uygulamaları izlerseniz gerçek hayatta tatmin olmayabilirsiniz. Eğer doğru sonucu almak ve zevkin doruğuna çıkmak istiyorsanız mutlaka bir ritim tutturun.

Göz Teması Kurun

Yorucu olmaması için sürekli bir bakışma yapmayayım fakat bir yandan tadını çıkartırken bir yandan da ara sıra kafanızı kaldırarak partnerinizle göz teması kurun. Bu sayede partneriniz daha çok tahrik olacaktır. Bunu unutmayın.

Kontrolü Elinize Alın

Oral seks yapmayı tercih ederseniz partnerinize karşı bütün kontrolü elinize aldığınızda unutmayın. Aslında bu sayede daha ateşli hissedecek ve içinizdeki heyecanını uyandığını fark edeceksiniz. Oral seks sırasında kontrolü tamamen elinize alın ve İstediğiniz şekilde davranın.

Acele Etmeyin

Hızlı olmamak yani acele etmemek oral seks hakkında bilmeniz gereken en önemli şeydir. Oral seks sırasında elinizi kasık etrafında gezdirin, dilinizi ufak ufak gezdirin, yavaşça okşayın ve tadını çıkarın. Seksin zevk işi olduğunu unutmayın ve tadını çıkara çıkara oral seks yapın.

Yalayın

Yalarken en sevdiğiniz dondurmayı alıyormuş gibi düşünün. Partnerinizi çıldırtmak için düzenli bir ritim yakalayın ve ellerinizden yardım alarak her yerini yalayın.

Dilinizi Kullanın

Aslında oral seks ağız içi gibi görünür fakat asıl önemli olan dildir. Ritmik bir şekilde oral seks yaparken bir yandan da dilinizi kullanmayı ihmal etmeyin. Partneriniz sizin dil haberiniz nedeniyle hiç ummadığınız kadar tahrik olacaktır. Bunu kesinlikle unutmayın.

İlgili Etiketler:

0 Yorumİlginizi Çekebilir