Erkeği Baştan Çıkarmak Sanattır

Erkeği Baştan Çıkarmak Sanattır

17685 görüntülenme

Kadın erkek ilişkilerinde Belki de kadınların en çok istedikleri şey partnerlerini baştan çıkaracak kadar tutkulu ve şehvetli olmaktır. Baştan çıkarma ve yakınlığı her iki tarafta içinde paranın iki yüzü gibi tanımlamak mümkün. Özellikle kadınlar baştan çıkarmak istedikleri erkeğe karşı daha cazibeli ve seksi görünmek isterler. Bu konuda ne yapmak gerektiğini okuyarak araştırarak ve çaba harcayarak öğrenmek mümkün ama birçok kadın bu konuda aşırıya kaçar.

Oysa bir erkeğin kadından beklediği önemli şey doğallık ve kendine olan güvendir. Tabii ki kadının ya da erkeğin bu konuda cinsel kimliği ile uyum içerisinde davranması da baştan çıkarıcı bir etken olarak görülebilir. Aslında baştan çıkarma sanatı güzeli sevme ve ondan ruhsal bir zevk alma duygusundan doğar. Baştan çıkartma sanatı için engeller anlamı ile Hayal gücünün ifadesi ve yaratıcılık diyebiliriz. Cinsellik konusunda da bu durum insanın güzellik karşısında duyduğu heyecanlı ve hayranlık uyandırmak için kullanılan yaratıcılık olarak ifade edilebilir.

SANATÇI VE AŞIK...

Aşık ya da sanatçı güzeli daha iyi görebilen, yorumlayan, onu kendi görüş ve duygusu içerisinde ifade edebilen Ender kişilere denir. Sanatçılar gerçeği olduğunda Bunun dışında kendi hayal ettikleri gibi yansıtabilirler. Başta da belirttiğimiz gibi baştan çıkarma bir sanattır. Bu sanatta aşk sevgi ve Tutku bilerek ve isteyerek karşıdaki kişiye kendi Hayal gücünüz doğrultusunda aktarılır.

Ne kadar tutkulu bir duygu yaşarsanız baştan çıkarma sanatı o kadar değerli ve etkileşimsel hale gelir. Eğer Usta bir baştan çıkarma sanatçısı olmak istiyorsanız büyük bir tutkuya ve aşka sahip olmanız aynı zamanda bu Tutku'yu başkalarına aktarabilecek güce de sahip olmanız gerekir.

TUTKUNUN BİLEŞENLERİ...

Tutku, ölçüsüz bir istek durumu yargıları Aşan istenç ve Coşku olarak tanımlanabilir. Tutku için ruhsal bir güç seninle bileceği gibi Descartes ise “Belirli nesnelere, kişilere, düşüncelere yönelmiş, güçlü ve sürekli bir duygu” şeklinde Tutku'yu tanımlamıştır. Tutku'nun dört bileşenden bahsedecek olursak yenilik, ulaşılmazlık, yasak olanı Sevmek ve Gizem olmazsa olmazlardır. Tabii ki bu saydığımız 4 bileşen aynı zamanda baştan çıkarma sanatının da olmazsa olmazıdır. Partneri duygusal olarak odaklanmak tamamen tutkuyla ilgili bir şeydir.

Erkek ya da kadın fark etmeksizin aşık ve tutkulu sözlerden tahrik oldukları kadar gizemli ve merak uyandırıcı hareket ve davranışlardan da tahrik oldukları kesindir. Eğer cinsel ilişki öncesinde partnerinizi arzuladığınız gösteren tutkulu hareketlerde bulunursanız bu onda psikolojik olarak şartlanma etkisi yaratır. Bu etki de onun sizi arzulamasına ve teslim olmasına neden olur.

Kadın ya da erkek fark etmeksizin bu saydığımız Yolları izleyen herkes partnerini baştan çıkarabilir. İşte partnerinizi baştan çıkaracak 6 yol:

  • Partnerinizin yaptıklarını ve Başarılarını fark ederek takdir etmek
  • Partneriniz tarafından mutlu Edildiğinizi ona gülümseyerek göstermek
  • Onun varlığına ve size getirdiklerini ihtiyaç duymak
  • Erotizmi Doruklara çıkarmak
  • Ona hizmet ederken Aşkla davranmak
  • Partnerinizin performansını ve erkekliğine överek onaylamak.

Baştan çıkarma, Tutku, aşk, Şehvet ve yakınlık sonsuz olasılıklarla dolu geniş bir dünyadır. Mesela güçlü erkekler kadınların aklımı başımdan alırken genç ve güzel kadınlar hep Yeni Bir Başlangıç yapmak isteyen erkeklerin başını gönderebilir. Bütün bu olasılıkları Aslında kadın ve erkeklerin farklılıkları ve doğaları belirler. Eğer partnerinizi baştan çıkarmak istiyorsanız Unutmayın ki ona en iyi tanıyan kişiyle sizsiniz. Ona karşı nasıl davranmamız gerektiğini ve ona nasıl bir muamele yapmanız gerektiğini en iyi de siz bilirsiniz.

İlgili Etiketler:

0 Yorumİlginizi Çekebilir