Erkekler Neden Göğüsleri ile Oynanmasından Zevk Alır?

Erkekler Neden Göğüsleri ile Oynanmasından Zevk Alır?

18948 görüntülenme

Erkeklerin göğüsleri olmayabilir ama kesinlikle meme uçları vardır. Yine de, bir nedenden ötürü, bir kadınınki gibi aynı kaseti taşımıyorlar. Ne yazık ki, meme başı uyarımı üzerine, özellikle erkekler üzerinde çok az araştırma yayınlanmıştır.

Erkeklerin yüzde 52'sinin ve kadınların yüzde 82'sinin meme ucunun uyarılmasının cinsel uyarılmaya neden olduğunu söylediği göz önüne alındığında, erkeklerin sopanın kısa ucunu aldıkları görülüyor. Bu araştırma ayrıca kadınların yüzde 78'inin ve erkeklerin yüzde 40'ının cinsel uyarılmayı artıran meme ucu uyarımı üzerinde hemfikir olduğunu belirtti. Erkeklerin ve kadınların sadece yüzde 7'si bunun tersine inanıyor. Peki erkeklerin meme uçlarında bu kadar yanlış olan ne? Hiçbir şey. Bu cehalet, temel olarak uygun bir eğitim eksikliğinden doğar.

Erkek cinsel vücudu hakkında nasıl eğitim aldığımızdaki bu eşitsizlik, erkeklerin meme uçlarının fark edilmemesinin büyük bir nedenidir. Cinsel eğitimde temsil edilen daha fazla erkek meme oyununa ve cinsel uyarılmanın pop kültürel tasvirlerine ihtiyacımız var (“Broad City” ninpegging için yaptıkları gibi).

Erkek ve dişi meme uçları, her ikisi de süt kanallarına sahip oldukları ve her iki meme tipinde de meme dokuları içerdiği için anatomik olarak benzerdir. Tyomi “Erkek ve dişi meme uçlarının her ikisi de büyük bir uyarıcı organ olarak işlev gören yoğun bir sinir arzı içeriyor” diyor. “Buradaki fark, erkek meme ucundaki sinir ağının daha yoğun olması, bu da uyaranlara duyusal yanıtın tipik olarak daha sağduyulu olduğu anlamına gelir. Erkek meme uçları, stimülasyona dişi meme uçlarına göre daha az hassas değildir. ”

Bu noktada, muhtemelen, söz konusu meme oyuna katılmaya nasıl devam etmeniz gerektiğini merak ediyorsunuzdur. Şanslısın ki, Tyomi, en sevdiği denenmiş ve test edilmiş tekniklerinin hepsini paylaşacak kadar zarifti ve meme ucunun sunduğu tüm zevkleri deneyimlemenizi sağladı.

Erkek Meme Stimülasyonunda En İyi El Teknikleri

Hafif Parmak Vuruşları: “İşaret parmağının veya orta parmağın ucunu kullanarak, dairesel hareketlerle meme ucunu yavaşça hafifçe vurun. Daire çizdikten sonra hızlı ve hafif vuruşlar uygulamak için parmağınızın ucunu kullanın. ”

Parmak Ruloları: “Baş parmağı ve işaret parmağı arasına meme başını yerleştirin ve hafif baskı kullanarak meme ucunu parmaklar arasında ileri ve geri kaydırın. Tamam, bunu yapma hakkını verdiğinde baskıyı arttır. ”

Nipel Tutam: “ Nipelini baş parmağınızla işaret parmağınızın arasına yerleştirin ve nipeli parmaklarınız arasında sıkıştırarak sert baskı uygulayın.”

Göğüs Tokaları: “Elinizi düzleştirin ve parmaklarının ucuyla meme uçlarını çabucak tokatlayın.”

Nipel Flick: “ Meme uçlarını parmağınızın ucuyla bastırın .”

Meme Büküm: “ Meme ucunu işaret parmağınızla baş parmağınız arasına yerleştirin ve bir yöne, sonra diğerine çevirin.”

Erkek Meme Stimülasyonu için En İyi Ağız Teknikleri

Uç Çemberleri: “Dilinin ucunu, meme ucunun etrafında dolaşmak için kullanın.”

Dil Flick'i: “Hızlıca meme ucuna hafifçe vurabilmek için dilin ucunu kullanın.”

Dil Vuruşu: “Doku eklemek için orta paletin gerginliğini kullanarak meme uçları boyunca vuruş yapmak için düzleştirilmiş bir dil kullanın.”

Nipel Nibble: “ Nipelini ön dişleriniz arasına yerleştirin ve hafifçe meme başı”

Nipple Bite: “Dişlerini ete batırırken basıncı arttırırken meme ucunu ön dişleriniz arasına yerleştirin ve ısırın.”

Dudak Vuruşları: “ Dudaklarının ıslak, etli iç kısımlarını kapmak ve meme uçlarına tekrar tekrar vurmak için kullanın.”

SuckerFish: “Ağzınızı kullanarak meme uçlarını çekecek bir emme oluşturmak için ördek dudaklarını yapın ve meme uçlarının etrafına yerleştirin.”

Tut ve yala: “İşaret parmağını ve baş parmaklarınla meme başını tut, meme ucunu vücudundan biraz çek ve dilinin ucunu hızlıca sallamak için kullan.”

Erkek Meme Stimülasyonu için Diğer Teknikler

Buz Vuruşu: “Parmak uçlarınıza bir buz küpü yerleştirin ve göğüs ucunu daire içine alın. Buz eridiğinde dilinizi kullanarak fazladan suyu yalayın, bu sırada onun dilini dilinize soktuğunuzdan emin olun. ”

Balmumu Oyunu: “Meme uçlarında balmumu oyunu için amaçlanan damla balmumu. Güvenli kelimelerinizi kullandığınızdan emin olun. ”

FoodandNips: “Meme uçlarını çırpmak ve onu yalamak için krem şanti veya en sevdiğin tepeyi kullan.”

Bir önceki yazımız olan Daha Fazla Sperm Üretmenin Sağlıklı ve Doğal Yolları başlıklı makalemizde, Cinsel Sağlık Sorunları başlıklı konuya yer verilmiştir.

İlgili Etiketler:

0 Yorumİlginizi Çekebilir