Kadınlar Anal Sever mi? Anal Seksten Zevk Duyarlar mı?

Kadınlar Anal Sever mi? Anal Seksten Zevk Duyarlar mı?

71573 görüntülenme

Cinsel ilişki sırasında erkeklerden daha çok bayanların beklentileri vardır. Genellikle kadınlar ters ilişkiye pek sıcak bakmasa da aslında ilişkiye girdiklerinde anal seksten zevk almaya başlarlar. Bunun sebebi ters ilişkiden duyacağı zevki, acıya tercih etmemesidir. Empati kuracak olursanız sizde size acı veren bir ilişki türünden haz almazdınız. Ancak bir çok erkeğin fantezi dünyasının bir parçası olan Anal ilişki, çiftlerin bir arada hareket ederek eşit kararla girebileceği bir cinsel ilişki türüdür.

Bayanların çoğunluğu anal sekse karşı tepki gösterebilir. Bir kadını anal sekse çekmek için onu bu ilişki türüne ısındırmanız gerekiyor. İçinizde bu ilişki türüne karşı beslediğiniz bir zevk yok ise bundan hemen vazgeçebilirsiniz. Aksi takdirde partneriniz bundan hoşlanmıyorsa size karşı olan cinsel arzusu bir anda kaybolabilir. İlişkinizi ayakta tutmak ve uyum içerisinde bir deneyim yaşamak için karşı cinsinizi bu ilişki türüne karşı ısıtmayı denemelisiniz.

Nasıl yapacağınız konusunda hiç bir fikriniz olmasa bile ilişki sırasında kadının kalçalarına ufak dokunuşlar yaparak içini ısıtabilirsiniz. Alıştırma yöntemleri, anal kremleri gibi bir çok alternatif taktik size yardımcı olabilir. Bunları denedikten sonra partnerinizin anal sekse karşı olan ilgisi değişebilir. Alıştırmayı denedikten sonra hemen ilişkiye girmeyin. Önce birlikte olduğunuz kişinin cinsel isteklerine kulak verin ve sizden nasıl bir deneyim beklediğini anlamaya çalışın. Ardından yavaş yavaş onu anal ilişkiye davet etmeyi deneyebilirsiniz.

Anal seks sırasında kadınlara nasıl davranmalı?

Kadınlar Anal Sever mi? Anal Seksten Zevk Duyarlar mı? Inner Photo: 1

Anal ilişki sırasında çok narin ve yumuşak tavırlar göstererek eşinize karşı olan ilginizi yansıtmalısınız. Onu ne kadar sevdiğinizi, ve ondan ne kadar memnun kaldığınızı kulağına fısıldayabilirsiniz. Bu durumda ilk başlarda hissedilen acının yerini zevk alacaktır. Anal seks kadınların gözünü korkutsa bile bu şekilde davranarak ilişkiyi ona sevdirmeniz mümkün. Doğal yoldan seks yapmayı tercih edeceği için dünyasının çok dışında kalacaktır. Yine de hassas davranmayı bilmek gerekiyor.

Partnerim anal seks yapmaktan çok korkuyor

Kadınlar Anal Sever mi? Anal Seksten Zevk Duyarlar mı? Inner Photo: 2

Partneriniz anal sekse karşı korku besliyorsa bunun temelinde çok acı çekeceği düşüncesi yatıyordur. Onun içini ısıtacak hamleler yaparak anal ilişkinin sadece başlarda acı verdiğini hissettirmelisiniz. Bu varsayım bir şehir efsanesi haline gelse de, her kadının bir süre sonra anal ilişkiden zevk duyacağı kesin değildir. Kişiden kişiye değişiklik gösteren bu durumda ilişkinin ilk başlarından itibaren bile zevk alınmaya başlanabilir. Bu korkuya en büyük etken olan cinsel organızın boyutu da şartları değiştirebilir.

Anal seks gerçekten acı veriyor mu?

Kadınlar Anal Sever mi? Anal Seksten Zevk Duyarlar mı? Inner Photo: 3

Anal seks deyince kadınların içini bir ürkeklik sardığı doğrudur. Hatta henüz ilişkiye girmeden bile o acıyı hayalinde canlandırabilirler. Daha önce deneyimli de olunabilir, veya ilk sefer de. Ancak bunların arasında uzun süredir anal ilişkiye giren bayanların artık acı hissetmediği görülmüştür. Yani sürekli bu ilişkiyi tekrar ederseniz düzenli olarak artık eşiniz acı hissetmeyebilir. Tabii sık sık tekrar edilmesi bazı sağlık sorunlarına yol açabilir. Zaten sağlık açısından tehdit üreten anal ilişkide çiftlerin sadece fantezi amaçlı bu deneyimi yaşaması öneriliyor.

Kadınlar neden anal seks yapmaktan çekiniyor?

Kadınlar Anal Sever mi? Anal Seksten Zevk Duyarlar mı? Inner Photo: 4

Kadınların genital bölgesi vajinadır ve sadece vajinalarından orgazm olurlar. Bu yüzden ters ilişki onlar için pek bir şey ifade etmeyebilir. Ancak erkeklere göre hissedilen bir acı olmadığı için karşı cinsiyle bu acıyı paylaşmak yerine kendi isteklerine dönük olurlar. Kadınların anüs bölgesi penisi sıkılaştırarak daha hızlı bir orgazm olunmasını sağladığından bir çok erkek bu ilişki türüne ayrı heves besler. Kadınların neden çekindiğini anlamak zor olmayacaktır. Bunun bir çok sebebi olabileceği gibi, en mantıklı cevap çekecekleri stres ve acıdan kaynaklıdır.

Erkekler neden anal ilişkiden bu kadar çok zevk alıyor?

Kadınlar Anal Sever mi? Anal Seksten Zevk Duyarlar mı? Inner Photo: 5

Anal ilişki erkekler için farklı bir fantezi türüdür. Bu kesinlikle vajinadan tatmin olmadıkları anlamına gelmiyor. Anal ilişkiye girmek onlar için farklı bir zevk olacağı gibi, kadınına daha çok derinden sahip olabildikleri hissini katar. Bu sayede hem daha fazla haz duyabileceklerine inandıkları bu ilişkiyi gerçekleştirerek daha hızlı bir orgazma ulaşırlar. Kadınların anal ilişkiden zevk duyabileceği bir muamma olmakla birlikte, erkeklerin bu konuda partnerlerine anlayış göstererek hareket etmeleri en doğrusudur.

0 Yorumİlginizi Çekebilir