Kadınlar Anal Sever mi? Anal Seksten Zevk Duyarlar mı?

Kadınlar Anal Sever mi? Anal Seksten Zevk Duyarlar mı?

28333 görüntülenme

Cinsel ilişki sırasında erkeklerden daha çok bayanların beklentileri vardır. Bayanlar anal seks konusuna biraz dışardan baksana aslında ilişkiye girdiklerinde zevk almaya başlarlar. Bunun sebebi bayanın anal ilişkiden duyacağı zevki, acıya tercih etmemesidir. Empati kuracak olursanız sizde size acı veren bir ilişki türünden zevk duymazdınız. Ancak erkekler için anal seksin önemi fazla olduğundan bazılarının fantezi seviyeler anal üzerine olabiliyor.

Bayanların çoğu anal sekse karşı tepki gösterir. Hatta sitemizdeki escortlarında anal sekse karşı ne kadar tutarlı olduğunu sanırım ziyaretçilerimiz biliyordur. Bir kadını anal sekse çekmek için onu bu ilişki türüne ısındırmanız gerekiyor. İçinizde çok büyük bir anal tutkusu yoksa bundan hemen vazgeçebilirsiniz. Aksi taktirde ilişkiye gireceğiniz bayan anal seks sevmiyorsa size karşı olan cinsel isteği bir anda kaybolabilir. İlişkinizi ayakta tutmak için onu anal sekse karşı ısıtmayı denemelisiniz.

Nasıl yapacağınız konusunda hiç bir fikriniz olmasa bile ilişki sırasında kadının kalçalarına ufak dokunuşlar yaparak içini ısıtabilirsiniz. Alıştırma yöntemleri, anal kremleri gibi bir çok alternatif taktik size yardımcı olabilir. Bunları denedikten sonra kadının anal sekse karşı olan ilgisi değişebilir. Alıştırmayı denedikten sonra hemen ilişkiye girmeyin. Önce bayanın isteklerine kulak verin ve sizden nasıl bir cinsel ilişki beklediğini anlamaya çalışın. Ardından yavaş yavaş onu anal ilişkiye davet etmeyi deneyebilirsiniz.

Anal seks sırasında kadınlara nasıl davranmalı?

Kadınlar Anal Sever mi? Anal Seksten Zevk Duyarlar mı? Inner Photo: 1

Anal ilişki sırasında çok narin ve yumuşak tavırlar göstererek kadına karşı olan ilginizi yansıtmalısınız. Onu ne kadar sevdiğinizi, ve ondan ne kadar memnun kaldığınızı kulağına fısıldayabilirsiniz. Bu durumda kadın ilk başlarda hissettiği acının yerini zevke bırakacaktır. Anal seks kadınların gözünü korkutsa bile bu şekilde davranarak ilişkiyi ona sevdirmeniz mümkün. Normal yoldan seks yapmayı tercih edeceği için dünyasının çok dışında kalacaktır. Yine de hassas davranmayı bilmek gerekiyor.

Partnerim anal seks yapmaktan çok korkuyor

Kadınlar Anal Sever mi? Anal Seksten Zevk Duyarlar mı? Inner Photo: 2

Partneriniz anal sekse karşı korku besliyorsa bunun temelinde çok acı çekeceği düşüncesi yatıyordur. Onun içini ısıtacak hamleler yaparak anal ilişkinin sadece başlarda acı verdiğini hissettirmelisiniz. Belki cinsel organınızın büyüklüğü de buna bağlı olabilir. Partnerinizin içindeki korkuyu yenebilmek için hep hoş davranmalı ve yüzünü güldürmelisiniz. Sonucunda ise içindeki korkuyu yenerek sizinle seve seve anal ilişkiye gireceği kesindir.

Anal seks gerçekten acı veriyor mu?

Kadınlar Anal Sever mi? Anal Seksten Zevk Duyarlar mı? Inner Photo: 3

Anal seks deyince kadınlar ürkmeye başlar ve daha yapmadan o acıyı hissederler. Daha önce deneyenide vardır, ilk kez yapanıda. Ancak bunların arasında uzun süredir anal ilişkiye giren bayanların artık acı hissetmediği görülmüştür. Yani sürekli bu ilişkiyi tekrar ederseniz düzenli olarak artık eşiniz acı hissetmeyebilir. Tabii sık sık tekrar edilmesi bazı sağlık sorunlarına yol açabilir. Zaten sağlık açısından tehtid üreten anal ilişkide çiftlerin sadece fantezi amaçlı bu deneyimi yaşaması öneriliyor.

Kadınlar neden anal seks yapmaktan çekiniyor?

Kadınlar Anal Sever mi? Anal Seksten Zevk Duyarlar mı? Inner Photo: 4

Kadınların genital bölgesi vajinadır ve sadece vajinalarından orgazm olurlar. Bu yüzden ters ilişki onlar için pek bir şey ifade etmiyordur. Ancak erkekler için fark etmediği için daha başka bir zevki olabilir. Kadının anüs bölgesi erkeğin penisini sıkılaştırarak daha hızlı bir orgazm olmasını sağladığından erkekler bu ilişki türünü çok sever. Kadınların neden çekindiğini anlamak zor olacaktır. Bunun bir çok sebebi olabileceği gibi, en mantıklı cevap çekecekleri stres ve acıdan kaynakllı olacağı içindir.

Erkekler neden anal ilişkiden bu kadar çok zevk alıyor?

Kadınlar Anal Sever mi? Anal Seksten Zevk Duyarlar mı? Inner Photo: 5

Anal ilişki erkekler için farklı bir fantezi türüdür. Bu kesinlikle vajinadan tatmin olmadıkları anlamına gelmiyor. Kalçadan ilişkiye girmek onlar için farklı bir zevk olacağı gibi, kadınına daha çok derinden sahip olabildikleri hissini katar. Bu sayede hem daha dar ve sıkı bir ilişki gerçekleştirerek hızlı orgazma ulaşırlar ve daha zevkli bir ilişki yaşarlar. Sonuç olarak kadınların anüs bölgesi vajinalarından daha dar olacağı için erkeklerin neden anal ilişkiden bu kadar çok zevk duydukları da ortaya çıkıyor.

Bir önceki yazımız olan Seks Hayatınızı Heyecanlı Tutmanın 10 Yolu başlıklı makalemizde, Seks Hayatını Heyecanlı Tutmak & Seks Hayatı başlıklı konulara yer verilmiştir.

İlgili Etiketler: Seks Hayatı Cinsellik Anal Seks

0 Yorum

İlginizi Çekebilir