Kadınlar Cinsel İlişki Sırasında En Çok Bu Hataları Yapıyor

Kadınlar Cinsel İlişki Sırasında En Çok Bu Hataları Yapıyor

2129 görüntülenme

Cinsellik konusunda kadınların erkeklere oranla hep daha çekingen oldukları ve hatalar yaptıkları biliniyor. Peki, kadınların seks sırasında en çok yaptığı hatalar neler? İsterseniz gelin kadınlar seks sırasında en çok hangi hataları yapıyor birlikte bakalım…

Sadece Öylece Yatıp, Ölü Balık Gibi Davranmak

Seks sırasında erkeklerin kadınlarla ilgili en çok şikayeti kadınların sadece öylece yatıyor olması. Erkekler ise Tam aksine kadınların üstlerini tırmanması ve istediklerini almasını bekliyor. Özellikle erkekler yatakta kadınların kalçalarını hareket ettirmesi ne bayılırlar. Partnerinizle şehvetli ve ahenkli bir seks yaşamak için mutlaka sizin de üstünüze düşeni yapmanız ve Biraz risk almanız gerekir.

Çok Sessiz Kalıyor Olmanız

Yatakta hareketsiz bir şekilde yatıp partnerinizden bir şey beklemez ne kadar kötüyse çok sessiz kalmamız da o kadar kötü. Çünkü partneriniz sizin zevk aldığınızı bilmek istiyor. Aslında Sadece inilti ve hırıltı bile yeterli oluyor. Sessiz kalmanız sizin gerçekten zevk almadığımız anlamına da gelebilir. Bu nedenle yatakta seks sırasında gerçekten Tatmin olamıyorsanız partnerinize ne yapması gerektiğini söyleyin. Partnerinizi kırmaktan çekinmeyin Çünkü o zaten sizin konuşmanızı bekliyor. Fakat bu konuşmayı partnerinize eleştirerek değil neyin hoşunuza gittiğini söyleyerek yapmalısınız.

Hep Aynı Pozisyonu Yapak

Kadınlar en çok misyoner pozisyonu sever çünkü bu pozisyonda kadınlara Çok da fazla hiç düşmez. Fakat misyoner pozisyonu ile cinsel hayatınızı nereye kadar hareketli tutabilirsiniz burada bir Düşünmek gerekir. Evet, sizi çok seven erkekler sıradan ilişkilerinizi tolere edebilir Fakat unutmayın ki bu da bir yere kadar sürer. Bu nedenle biraz yatak odanıza maceraya katmalı Belki de erkek arkadaşınıza ya da Eşinize biraz edepsizce şeyler söylemelisiniz. Mesela Bir gün de sizin fantezileriniz de deneyebilir cinsel hayatınıza farklı katabilirsiniz. Unutmayın ki erkekler yatakta farklılık seviyor.

Erkekler Sizden Sadece Seks İstemiyor

Henüz bir kadından seks istemeyecek bir erkek yok. Fakat bunun yanında erkeklerin sizlerden sadece seks istemediğini de bilmeniz gerekiyor. Mesela o gün sizin çok seksi sevmenize rağmen partneriniz başının ağrıdığını söylüyorsa Bunda kızılacak bir şey yok. Özellikle bazı kadınların yaptığı en büyük hata Erkeklerin her zaman seks istiyor olduğunu düşünmesidir. Evet, bir ilişki için cinsel kimya çok önemlidir fakat bu ilişkinin başlangıcı nedir sonudur. Eğer seks sırasındaki isteksizlik aniden ortaya çıkmadıysa ve düzenli olarak artmıyorsa şüphelenmeli gerektiren bir durum yoktur. Unutmayın ki bu adamları oyuncak değil ve pille çalışmıyor. Onların da canının seks istemediği ya da rahatsız oldukları zamanlar olabilir.

Vücudunuzdan Utanmayı Bırakın

Mesela Biraz göbeğiniz olduğunu düşünüyor ya da göğüslerinizin sarkık olduğundan endişe ediyor olabilirsiniz. Bu muhtemelen sizin kendinize olan güveninizi düşürür ve kendinizi tuhaf hissetmenize neden olur. Fakat vücudunuzda barışmamız gerektiğini unutmayın. Sadece loş ışıkta seks yapmak bir süre sonra partnerinizin çıkacaktır. Bu nedenle artık kusurlarınızı kucaklayın veya bu kusurları gidermek adına bir adım atmaya başlayın. Mesela sağlıklı beslenin, spor salonuna gidin... Bu sayede kendinize olan güveniniz artacak ve vücudunuzu sevmeye başlayacaksınız.

Vücut Temizliğine Dikkat Edin

Hanımlar bakın seks için vücut temizliği gerçekten oldukça önemli. Partnerinizin yanında kendinizi rahat hissediyor olabilirsiniz Ama sekste hücrenin de gerekli olduğunu unutmayın. Seks yapmadan önce mutlaka kendinizi kontrol edin ve partneriniz sanki bir suç mahalline giriş yapıyor gibi hissetmesin.

Ağız ve Diş Temizliğini İhmal Etmeyin

Seks sırasında vücut temizliği kadar diş temizliği ve ağız temizliği de önemlidir. Unutmayın ki ön sevişme sırasında uzun uzun öpüşeceksiniz. Bu nedenle ağız bakımınızı tam anlamıyla yaptıktan sonra seks yapmayı deneyin.

Oral Seks Yaparken Isırmayın

Eğer partnerinize oral seks yapmayı düşünüyorsanız kesinlikle Isırmamanız gerektiğini unutmayın. Diş yerine dilinizle İş görmeye dikkat edin. Partnerinizin cinsel organı nasıl bir sosisli gibi değil de bir dondurma gibi davranmayı deneyin. Çünkü partnerinizin penisinde yapacağınız küçük bir sıyrık bile mikrobik sorunlar yaşamasına neden olabilir.

Bir önceki yazımız olan Yatak Odası Dışında Evin Nerelerinde Seks Yapabilirsiniz? başlıklı makalemizde, Çiftler Arasında Cinsel İlişkiler başlıklı konuya yer verilmiştir.

İlgili Etiketler:

0 Yorumİlginizi Çekebilir