Kadınların Cinsel İlişkide Karşı Taraftan Bekledikleri

Kadınların Cinsel İlişkide Karşı Taraftan Bekledikleri

2690 görüntülenme

Kadınlar tanımlanması gerçekten zor bir kavramdır. Ancak konu eğer cinsel ilişki olursa karşı taraftan bir çok şey bekleyebilirler

Uzun zamandır devam eden veya henüz yeni başlayan bir ilişkiniz var diyelim ve biraz yardıma ihtiyaç duyuyorsunuz. Cinsel ilişkiler konusunda kadınları anlamak zor olsa da sizlere anlatacak olduğumuz detayları bir kenara yazıp, kabullenirseniz seks hayatınızı renklendirmek ve karşı cinsinizin sizden ne beklediğini anlamak mümkün.

Kadınların cinsel ilişkide önem verdiği tek şey romantizmdir. Bazı kadınlar hariç olsa da çoğunun bu mantıkta olduğu kesin. Yani bir kadını cinsel ilişkiye alıştırmak ve zevk almasını sağlamak isterseniz önce işin içine biraz romantiklik ekelemeniz gerekir. Kadınlar kendilerine dokunan ve güzel sözler söyleyen erkekleri severler.

Partnerinize güzel sözler söyleyin

Kadınların Cinsel İlişkide Karşı Taraftan Bekledikleri Inner Photo: 1

Sizde onlardan birisi olun ve partnerinize hep güzel kelimeler, hoş cümleler kurun. Emin olun ki bundan üst düzeyde etkilenecek ve cinsel ilişkinizi renklendirmek için kendiside bir adım atacaktır. Bir diğer önemli konu ise güven meselesidir. Kadınlar asla güvenmediği bir erkekle cinsel ilişkiye girmezler.

Kadınların güvenini kazanmak için bir çok şey yapabilirsiniz. Bunların en başında gelen şey ise hemen yatak konusuna geçmemektir. Önce kadının sizin için ne kadar özel olduğunu hissettirmelisiniz. Daha sonrasında ise kadın otomatik olarak cinsel dürtüleri harekete geçerek sizi arzulamaya başlayacaktır.

Eşinizin sizden beklediği davranışları iyi değerlendirin

Kadınların Cinsel İlişkide Karşı Taraftan Bekledikleri Inner Photo: 2

Eşiniz sizden cinsel ilişkide bir çok şey bekleyebilir. Ancak günlük hayatı içerisinde karşılaşmış olduğu bazı stres yaratırıcı olaylar neticesinde cinsel isteğini düşük hissedebilir. Bu durumda onu canlandırmak ve neşesini yerine getirmeniz gerekiyor. Peki bunun için ne yapılabilir?

Evli biriyseniz eşinizin sırtında bir çok yük olacaktır. Günlük hayatı içerisinde çaba gösterdiği işler, gerek ev işleri gerek işle alakalı toplantılar, görüşmeler vs. Tüm bunları biraz hafifletmek için girişimlerde bulunan ve ilişkinize romantizm katmak için eylemlerde bulunun.

Karşılık beklemeden güzellikler yapın

Kadınların Cinsel İlişkide Karşı Taraftan Bekledikleri Inner Photo: 3

Burada dikkat etmeniz gereken şey, eşiniz asla onunla yatağa girmek için çaba gösterdiğinizi anlamamalıdır. Doğru duydunuz, zaten amacınızda bu olmamalı. Eğer karşılık beklemeksizin bir şey yaparsanız zaten karşılığını görürsünüz. Siz siz olun eşinize yakın davranın ve cinsel konuların dışında ona destek olun.

Kadınlar sadece yatakta değil, normal hayatları içerisinde de erkeklerden bir şey beklerler. Bunun ne olduğunu iyi anlamanız gerekir. Partnerinizi çok iyi tanıyor olmanız onun aslında sizden ne beklediğini anlamanızı sağlamaz. Biraz daha ayrıntılı düşünerek tam olarak beklentilerini ortaya çıkarabilirsiniz.

Partnerinizin erojen bölgelerini hareke geçirin

Kadınların Cinsel İlişkide Karşı Taraftan Bekledikleri Inner Photo: 4

Eşinizin veya partnerinizin erojen bölgelerini harekete geçirmek onun cinsel ilişki sırasında fazlasıyla heyecanlandırabilir. Zaten en çok bekledikleri şey de ilişkinin sadece oldu bitti ile devam etmemesidir. Vücudunun her yerinin okşanmasını, saçlarına dokunmanızı ve erojen bölgelerine temas etmenizi isterler.

Bunları yaparsanız başka hiç bir şeye de ihtiyacınız kalmayacaktır. Eğer bir kadınla cinsel temas sırasında yakından ilgilenmeyi becerebiliyorsanız geri dönüşümüde olumlu olacaktır. Erojen bölgeleri tetiklenen kadınlarınsa seks sırasında daha fazla etkili oldukları bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

İlişkinize tutku ve arzu katın

Kadınların Cinsel İlişkide Karşı Taraftan Bekledikleri Inner Photo: 5

Bir gerçektir ki ilişkinin olmazsa olmazlarından bir tanesi tutkudur. İki taraf sadece seks yapmak için birlikte oluyorsa ilişkiden en üst düzeyde zevk alınmayacaktır. Ancak siz diğerleri gibi sıradan olmayın. Madem eşinizin sizden beklediği şeyleri önemsiyorsunuz, ona göre davranın.

Bir kadının sizi arzulayarak birlikte olması çok önemlidir. Aslında seks yapmayı istemeyen bir kadın size olumsuz yönde etki yaratacaktır. Eğer istiyorsa da işler daha da farklılaşacaktır. O yüzden ilişkinize tutku ve arzu katarak yatak odanızı renklendirmelisiniz. Mesela, onu hiç beklemediği gibi içten bir şekilde öpebilirsiniz.

Sadece kendinizi düşünmeyin

Kadınların Cinsel İlişkide Karşı Taraftan Bekledikleri Inner Photo: 6

Partnerinize cinsel ilişki sırasında değer verin ve isteklerini iyi değerlendirin. Eğer bencil biri olursanız, çoktan kaybedersiniz. Önce partnerinizin gevşemesine ve sizi arzulamasına izin verin. Belki sizin kadar hızlı bir şekilde orgazm olamayabilir ancak yavaş yavaş ve daha istekli bir şekilde orgazm olacaktır.

Eşinizin orgazm olma konusunda normalin üstüne bir gecikme yaşadığını düşünüyorsanız kadınlar neden boşalmaz başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz. Bayanların orgazm olma konusunda ki sıkıntıları ve geç boşalma ile ilgili problemlerinden bahsedilmektedir.

Partnerinizin hoşlandığı şeyleri yapın

Kadınların Cinsel İlişkide Karşı Taraftan Bekledikleri Inner Photo: 7

Partnerinizin hoşlandığı şeyleri yapmanız, onun sizden etkilenmesinde en birincil yoldur. Örneğin, kadınlar yatak sohbetini çok severler. İlişki sırasında ona kullanacağınız sıcak sözcükler kadının tutkularını harekete geçirebilir. Ancak dikkat etmelisiniz ki, bazı ani kurulan cümleler kadın üzerinde olumsuz etkide yaratabilir.

Emin olmadığınız bazı durumlarda partnerinize danışın ve onun bu durumdan hoşlanıp hoşlanmayacağını sorun. Negatif bir durum ile karşılaşmamak için partnerinizin hoşlandığı şeyleri iy kavramalısınız. Aksi taktirde cinsel ilişki sırasında sizden beklediği gibi biri olmayı başaramayabilirsiniz.

İlgili Etiketler:

0 Yorumİlginizi Çekebilir