Kadınların İlgisini Çekmek Zor mu? Nasıl Yapılır?

Kadınların İlgisini Çekmek Zor mu? Nasıl Yapılır?

1127 görüntülenme

Kadınların ilgisini çekmek için çok centilmen bir erkek olmalısınız. Kadınlar tam bir ilgi meraklısıdır. Onlarla yakından ilgilenmeniz, size karşı beslemiş olduğu duyguları da ilginize bağlı olarak farklılaştıracaktır. Kadınların en çok ilgilendiği şeyler ise bir erkeğin ona karşı olan davranışıdır. İtici bir erkek ilgi bile gösterse etkili olmayacaktır.

Peki kadınları gerçekten etkilemek için nasıl davranmak gerekiyor? Tabii ki sadece ilgi göstermek bunun için yeterli olmayacaktır. Ona karşı nasıl davranıyorsunuz? veya bazı durumlarda kırıcı oluyor musunuz? istediği şeylere hemen karşı mı çıkıyorsunuz? tüm bunlar bir kadına etkilemek için çok geçerli sebeplerdir.

Genel olarak kadınların en çok dikkat ettiği şey erkeklerin giyimidir. Onu etkilemek istiyorsanız kesinlikle sıradan ve basit biriymiş gibi giyinmeyin. Elbette istisnalar olsa da genel olarak bu böyledir. Giyiminiz sizin kimliğiniz olduğu gibi, konuşmalarınız, diksiyonunuz da en büyük etkenlerden bir tanesidir.

Kadınları etkileme yolunda bir çok uğraş verebilir ve mücadele edebilirsiniz. Ancak yapmanız gereken şeyler arasında belki daha farklı konular yer alabilir. Bunların hepsini tek tek incelemek yerine siz, siz olmayı tercih etmelisiniz. Bir kadına, onun sizi nasıl görmek istediği gibi yaklaşırsanız baştan kaybedersiniz.

Tam tersine, siz olduğunuz gibi olacak ve sizi o şekilde beğenen bir kadını bulacaksınız. Kimse için değişmeye gerek yoktur. Özellikle bir kadını etkileyebilmek ve onun ilgisini kazanabilmek için... Ama yine de bir kadının ilgisini çekmek istiyorsanız, kendinize çeki düzen verebilirsiniz.

Eğer yeniliklerinizi dengeli bir şekilde yürütecek ve sürekli eskiden yeniye, yeniden eskiye dömeyecekseniz işiniz daha kolay olacaktır. Çünkü kadınlar konuşmasını bilen, nazik, kibar ve centilmen erkeklerden hoşlanır.

Kendinizde bunlardan bir kaç tanesini görüyorsanız sizin yapmanız gereken fazla bir şey bulunmuyor. Bir kadının ilgisi zaten üzerinizde olacak ve onun için bir şey yapmanız gerekmeyecektir. Siz, siz olduğunuz sürece zaten her bayanı kalbini açacak kapının anahtarına sahip olabilirsiniz.

İlgili Etiketler:

0 Yorumİlginizi Çekebilir