Kadınların Mastürbasyondan Zevk Almasını Sağlayacak Yöntemler

Kadınların Mastürbasyondan Zevk Almasını Sağlayacak Yöntemler

15877 görüntülenme

Şu anda olan cinsel özgürlük çok uzun zaman önce ışık yılı uzaklıkta gibiydi. Zaman içinde bu seviyelere ulaştı, ancak mastürbasyon yine kadınlar dahil birçok kişi için tabudur. Çocukluktan beri erkeklerin neden vücutlarıyla daha fazla samimiyet sahibi olduklarını ve kadınlardan daha fazla zevk alma yollarını açıklayan sosyal ve tarihi konular var. Şimdiki duruma gelince, kadın mastürbasyonunun gerçek bir güçlenme eylemi olduğu ve iki kişiden (veya istediğiniz kadar) daha önce hiç hissetmediğiniz kadar seks yapmanın keyfini çıkarmasını sağlayabilirsiniz. Bu nedenle kadın mastürbasyonuyla ilgili en önemli ipuçlarını bir araya getirdik.

Başlamadan önce: Kendinizi yapılandırın

Elleri ile mastürbasyon yeterli gelmiyorsa, bir vicratör ya da duş başlığı kullanın. En çok hangi yöntemi severseniz seçin, önce bu noktalara dikkat etmeniz gerekir:

Mastürbasyon için utanmayın

Machizmo ve muhafazakarlıkla bağlantılı farklı nedenlerden dolayı, çoğu kadın mastürbasyon yapmaktan utanıyor. Zevki kendi başına elde etmek için, dokunup dokunmadığını bilmek yerine, onun için sakin olmak önemlidir. Mastürbasyon sizi aldatıcı veya kirli bir kadın yapmaz, tam tersine, kendi bedeninizi tanımanın ve sizi yatakta ve dışarda daha fazla güvende tutmanın bir yoludur.

Vücudunu Tanı

Her insan kendi bedeninde sahip olması gereken samimiyetine sahip değildir. Bu senin durumunsa, mastürbasyondan önce kendini tanımaktan utanma.

Atmosfer

Biriyle seks yapacağınız zaman çevrenin tüm farkı yarattığını hissediyor musunuz? İyi bir atmosferi hak ediyorsunuz. Mümkünse, mekanı alınmasını istediğiniz şekilde hazırlayın: mum ışığı, müzik ve aromalar.

Uyaranlar

Aklımız, heyecan söz konusu olduğunda bitmeyen bir heyecan kaynağı olabilir, ancak bazı insanlar kadın mastürbasyon videoları, fotoğrafları ve diğer özel özelliklerle ilgili ekstra yardımı tercih edebilir. Tartışmalar bir yana, pornografinin her zaman kadınları neyin heyecanlandıracağı hakkında düşünmeden yapıldığı ortaya çıktı.

Mastürbasyon Yöntemleri Nelerdir?

Yukarıdaki ipuçlarıyla olası herhangi bir utançtan kurtulduktan sonra, ellerinizin vajinaya rahatça ulaşabileceği rahat bir yer bulun. Bir öneri yatakta yatmak ve sonra adım adım gitmek için:

İnsanların mastürbasyon yapıp yapmamalarını bilmediklerini düşünmelerine neden olan ana nedenlerden biri doğrudan başlamak ve cinsel organların zevkine odaklanmaktır. O zaman, vücudun diğer bölümlerinde aynı zamanda titreyen ve sömüren tüm dokunuşları hatırlamaya değer. Vücudunu ve her küçük parçasını sev. Kendinizi şımartın ve memelere ve iç bacaklara hafifçe dokunarak başlayın.

Vücudunuzdaki bu yürüyüşte, ihtiyaç duyduğunuz sürece devam etmesi gerekir, bir saat kasık bölgesine varırsınız. Bacaklarınızı biraz açın, büyük labialarınızı birbirinden ayırın ve rahat hissettiğiniz kadar parmağınızla, klitoris masajına başlayın, asıl işlevi stimülasyonunuzdan zevk almak olan kutsanmış organ burasıdır.

Her kadın için en heyecan verici hareketler değişkenlik gösterir ve zevk arttıkça yoğunlaşmaları gerekir. Bir öneri, klitorisin her tarafında, hangi kısımların sizi en çok heyecanlandırdığını bulmak için, taraflar dahil, dairesel hareketlerle başlamaktır.

Bu noktada, klitorisin doğal yağlanmasını ve şişmesini hissetmeye başlamış olmanız oldukça olasıdır (uyarıldığında 2 cm'ye kadar yükselebilir). Klitoral orgazm kadınlar arasında en popüler olanlardan biri olduğu için birçok kadının orgazma ulaşması yaygındır.

Zevk henüz gelmediyse veya daha iyi hale getirmek için sigortalı olmayı tercih ediyorsanız, klitorisi keşfetmeye devam etmenin yanı sıra, vajinal mastürbasyon yoluyla G noktasını arama zamanı.

Bunu yapmak için, vajina zaten doğal olarak veya az miktarda kayganlaştırıcı ile yağlanmışsa, aşağıdan yukarıya doğru 1 veya 2 parmağınızı (bir 'kanca' gibi) yerleştirin. Karnınızın yönünde süngerimsi bir doku hissettiğinizde, bu sizin G noktanız olabilir.

Teşvik edin ve idrar kesesi gibi görünen mesane üzerinde bir baskı hissederseniz, devam edin. Bu duygu normaldir.

Şimdi size en fazla zevk veren hareketleri bulun, aklınızı boşaltın ve orgazm gelsin.

İlgili Etiketler:

0 Yorumİlginizi Çekebilir