Karezza Yöntemi Tantrik Seks Nedir Nasıl Yapılır?

Karezza Yöntemi Tantrik Seks Nedir Nasıl Yapılır?

3370 görüntülenme

Seks hayatınızı canlandırmak veya eşinizle yeni bir şeyler denemek mi istiyorsunuz? Eğer öyleyse, bu sayfa sizin için! İnsanların seks yapmayı daha heyecanlı hale getirmesinin birkaç farklı yolu vardır, seks oyuncakları ve rol yapma bunlardan sadece ikisidir. Ama hiç Tantrik seks yapmayı ya da daha iyisi Karezza yöntemini kullanmayı düşündünüz mü?

Eşinizle daha derin bir bağ kurarken manevi cinsiyet dünyasını keşfetmek istiyorsanız, okumaya devam edin. Karezza ile kontrollü bir ilişki dünyasına gireceğiz, böylece bazı Karezza deneyimlerini sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Tantrik felsefeden ilham alan Karezza tekniği boşalmayı kontrol etmekten ibarettir. Karezza doğrudan İtalyanca'da "okşamak" anlamına geliyor. Tantrik seksolojide olduğu gibi, amaç anında orgazma ulaşmamaktır. Amaç, her iki cinsiyette de aynı anda ve derinlemesine güçlü bir birliği deneyimlemektir.

Karezza'nın tarihi hakkında daha fazla bilgi için J.William Lloyd'un “ Karezza Yöntemi ” adlı kitabını okumanızı öneririz. Bu kitap, Karezza yöntemi hakkında bilmeniz gereken her şeyi derinlemesine incelenmiş bir el kitabı olarak analiz eder.

Basitçe açıklamak gerekirse, Karezza yönteminin amacı, her iki insanın da manevi buluşmasının tutkulu olandan daha güçlü olduğu kontrollü bir ilişki yaşamaktır.

Karezza Nasıl Yapılır?

Önce Karezza tekniğini başlatmak için:

Eşinizle bağlantı kurun

Birbirlerinin gözlerinin içine bakarken de nefesine dikkat edin.

Amaç diğerinin farkında olmaktır: cilt, koku ve nefes.

Oradan, en az 20 dakika boyunca birbirinizi sakin ve hassas bir şekilde okşamaya başlamalısınız. Zamanınız olduğundan emin olun, böylece kendiniz bu deneyime gerçekten tadabilirsiniz.

Okşamaya ek olarak, daima diğerini düşünerek yumuşak masajlar ve öpücükler ekleyebilirsiniz. Karezza'da amaç, eşinizin kendisinden önce zevkini düşünmektir.

Daha sonra siz ve eşiniz okşamalarınızı vücuttan birbirinizin cinsel organlarına dokunmaya başlatacaksınız: nazikçe, yavaşça ve incecik. Eğer titriyorsan, çünkü doğru yoldasın. Gözlerini kapat ve duyuların akışından uzaklaşmana izin ver. Hareketi daha yumuşak ve keşfedici tutun. Kendinizi de kontrol etmeye çalışın ki, henüz çok uzaklaşmayın.

Çift mastürbasyon Karezza cinselliğin önemli bir yönüdür, ancak uzun süreli eğlence için her şeyi yavaş bir tempoda tutmaya çalışmanız gerektiğini unutmayın.

Zevk sözleri kaçınılmazdır, ancak yalnızca duyulara odaklanmak için mümkün olduğunca kelimelerden kaçının.

Doğrudan boşalmayı amaçlamıyorsanız, sevginin hormonu olan oksitosin üretimini teşvik edersiniz. Bu, bir çift içinde uyum ve suçluluk duygusunun artmasına yardımcı olur.

Orgazm sırasında oluşabilecek Karezza için cinsel ilişki yoluyla duygusal etkileşime devam edin. Ancak, eşinizin zevkinin amaç ve tersi olduğunu unutmayın. Amaç, dinlemek ve birbirlerinin cesetlerini okumaya başlamaktır. Eşinizin vücudunda ne yaptığınızı ve ne istediklerini, zevklerini size söyleyen nedir?

0 Yorumİlginizi Çekebilir