Kısa Kadınlar İçin Orgazm Eden Seks Pozisyonları

Kısa Kadınlar İçin Orgazm Eden Seks Pozisyonları

40293 görüntülenme

Kısa boylu kadınlar için tahmin edildiği gibi cinsel dolaşmak Aslında zor değil. Önemli olan kadının boyu değil cinsellik sırasında uygulanan pozisyonlar. Bugün kısa boylu kadınları orgazma ulaştıracak cinsel pozisyonlar hakkında bilgiler hazırladık. Bu pozisyon var kesinlikle oldukça etkili. Eğer bu gece cinsellik yaşamak gibi bir niyetiniz varsa hemen bu pozisyonları yatağa dahil etmenizde yarar var.

Masanın Kenarında

Bu sadece kısa boylu kadınlar için değil bütün kadınlar için çok zevk veren bir pozisyondur. Çünkü bu pozisyonda erkek ve kadın bir birinin ateşini daha hızlı bir şekilde hisseder. Masa kenarında oturur vaziyette kalçanız içeride değil kenarın dışında olmalı. Bu sayede istenmeyen darbelerden de korunmuş olursunuz. Aynı zamanda bacaklarınızı partnerinizin sırtına çevrilebilir ya da omuzlarına kaldırabilirsiniz. Bu pozisyonda çok daha rahat edeceğiniz kesin.

Oturan

Bunu yapmak için en iyi yer her zaman bir koltuk olacaktır, çünkü kendinizi kaybederseniz koltuk arkalığına yaslanabilirsiniz. Ritim de dahil olmak üzere tüm eylemleri önünüzde yaparsanız veya geri verirseniz değişebilir. Önemli olan otururken pozisyonunuzu korumak ve partnerinizin içeriğinize daha rahat girmesini sağlamak.

Yatakta köpek yavrusu

Partneriniz size temas ederken ellerimizi yatağa yeniden bastıra bileceğiniz için en konforlu seks pozisyonlarından biri bu olacaktır. Bu pozisyonda partnerinize sadece hızına ve yoğunluğuna dikkat etmesini söyleyin. Mesela ne kadar Derine girmesi gerektiğini Ya da sizin evin inciteceğini anlatın yeterli olacaktır.

Küçük Koala

Bütün ilişki boyunca yatakta otururken partnerinizin sırtındaki bacaklarınızı kıvırırken kendinizi onun üstüne yerleştirmekten ibaret olan bu pozisyonda gerçekten çok zevk alacaksınız. Sizin kısa boylu olmanıza rağmen Partner izin çok uzun boylu olması bile bu pozisyonda derinlere ulaşmasına engelleyemez. Aynı zamanda bu pozisyonda ne kadar zevk aldığınızı görünce çok şaşıracaksınız. Yine bu pozisyon cinsel ilişki sırasında size daha fazla hareket etme imkanı verir.

Cowgirl

Bir halının üzerine ya da yatağa Uzanarak bu pozisyona uygulayabilirsiniz. Partnerinize Kendinizi de içebilir aynı zamanda kendi hızınızla cinsel ilişkiyi yönlendirebilirsiniz.

Çay kaşığı

Çok ateşli ve sıcak olan bu pozisyonda yer almak her iki kişi içinde tam bir temas sağlar. Çay kaşığı pozisyonu sırasında boynuz ne kadar kısa olursa olsun Park Denizli kendi sevgilinize çekebilir ve o anda hissettiğiniz duygu ya göre klitorisi acısını değiştirebilirsiniz. Yine bu pozisyonda partnerinizle daha fazla göz teması kurabileceğiniz için aldığınız zevk de artacaktır.

Bir not: Burada saydığımız pozisyon var Tamamen kısa boylu kadınlar için bir öneridir. Bilimsel anlamda bir değeri olmayan bu öneriler Aslında sizin cinsellikten aldığınız zevki katlayacak önerilerdir. Eğer cinsel ilişki sırasında denediğiniz ve çok zevk aldığınız pozisyonlar varsa onları da bizimle yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

0 Yorumİlginizi Çekebilir