Mastürbasyon için bir Vibratör Nasıl Kullanılır?

Mastürbasyon için bir Vibratör Nasıl Kullanılır?

1942 görüntülenme

Mastürbasyon sırasında Vibratör pratikliğini ve verimliliğini tercih edenler var. Parmaklarınızla iyi geçinemediyseniz, bana inanın: bir vibratör birkaç dakika içinde harikalar yaratabilir. Bu başarıya ulaşmanın ilk adımı bir tane elde etmektir. Bunun için, vibratörün nasıl seçileceğine ve en uygun olduğunu düşündüğünüze nasıl bakacağımıza bir göz atın.

Elindeki küçük oyuncağın yanında, çok rahat olmak dışında küçük bir sırrı var: sakinleş ve vibratörünü aç;

Tıpkı elinizde olduğu gibi, samimi bölgeyi keşfetmek için de vibratörü kullanın. Hayal bile edemediğiniz yerlerde zevkleri keşfedebilirsiniz.

Sonra vajina üzerindeki vibratöre hafifçe dokunabilir ve klitoris ve vajinal bölgeyi keşfetmeye başlayabilirsiniz. Farklı bölgeler, farklı baskılar deneyin ve en çok zevk aldığınız yeri fark edin.

Bir kez rahat ve zevkli hissettiğinizde, orgazm oluncaya kadar o alanda devam etmek isteyip istemediğiniz veya deneyiminizi uzatmak için diğer bölümleri araştırmak istediğiniz bir soru.

Vibratörleri sadece klitorisi uyarmak için kullananlar var, ancak gerçek şu ki, birçoğu da nüfuz etmek ve G noktasını uyarmak için kullanılabilir. Bu deneyime devam etmek için vajinanızın, tercihen bir prezervatif veya bir miktar yağlayıcı kullanarak doğal olarak yağlanması önemlidir.

Ardından vibratörün vücudunuzun sınırlarına ve isteklerine göre yerleştirin ve daha lezzetli olmasını sağlayın. Ancak, her zaman hassas bir şekilde.

Bu noktada, zaten orgazma ulaşmaya yakın olmalısın. O yüzden sadece rahatla ve tadını çıkar.

Duş Başlığı İle Mastürbasyon Nasıl Yapılır?

Duşun tadını çıkarma görevinde yardımcı olarak kullanmanın sırrı, su miktarını düzenleyen ipliği almaktır;

Öyle olsa bile, başka bir uç hala hortumu hafifçe sıkmak ya da bükmektir, böylece su jeti daha da güçlü hale gelir;

Bu yüzden sadece bu suyu klitorise yönlendirin ve parmaklarınızı istediğiniz gibi kullanın. Yanmamanız için Sıcaklığa dikkat etmek önemlidir.

Ellerinizi veya vibratörünüzü kullanırken, çok fazla soğumasına izin vermeyin, böylece sıcaklık şoku sizi caydırmaz. Vücudunuzun sınırlarına daima saygı göstererek her şeyi hassas bir şekilde yapın.

İlgili Etiketler:

0 Yorumİlginizi Çekebilir