Ön Sevişme İçin En İyi Seks Oyunları

Ön Sevişme İçin En İyi Seks Oyunları

3762 görüntülenme

Seksin sadece ilişki ile ilgili olmadığı açıktır. Penetrasyondan önce ve sonra yaptığınız şey, uyarılmayı önemli ölçüde etkiler ve arttırır. Ve sonuçta, her iki taraf arasındaki bağı güçlendirir. Ancak birçok insan ön sevişme sırasında ne yapacağını bilemez ve önemini göz ardı eder. Bu yüzden en iyi ön sevişme oyunlarını keşfet ve eşinle denemeye hazırlan.

Ön Sevişme Neden Bu Kadar Önemli?

Birçok insan ön sevişmenin önemini anlamıyor. Bu insanlar genellikle hiç büyük bir ön sevişme yaşamamışlardır. Aynı şekilde, muhtemelen nasıl iyi bir ön sevişme olacağını bilmiyorlar.

Özellikle erkekler penetrasyon için beklemede bir sebep görmezler. Ancak, ön sevişme sadece kadın için değildir. İyi seks için doğru zihniyete girmekle ilgilidir. Anahtar, cinsel deneyimde tam anlamıyla meşgul olmak ve güvensizliklerinizi ve gerginliğinizi bırakmaktır. Her ne kadar bazı insanlar ön sevişmeyi sapıkça veya biraz tabedilmiş bir konu gibi düşünse de, aslında iki kişiyi romantik olarak bir araya getirmek etkilidir.

Ve erkekler, kadın partneriniz ne kadar rahatsa, doruğa o kadar yaklaşır. Ön sevişme oyunları o kadar önemlidir ki bütün bir geceyi buna adamak gerekir.

Tabii ki, geceyi sonradan seksle bitirmek. Ön sevişme oyunları dünyasına dalın!

Kışkırtıcı Mesajlar

Teknolojinin avantajlarından yararlanın ve seks hayatınızı sıcak bir buluşma ile karıştırın. Eşinizle kısa mesajlar, e-posta, sohbetler düzenleyin ve hatta sosyal ağlarınız üzerinden doğrudan mesajlar gönderin. Eşinizin kışkırtıcı mesajlarınızı aldıktan sonra sizi görmekten çok mutlu olacağına söz veriyoruz. Bu herkesi baştan çıkaracak erotik bir ön sevişme oyunudur.

Strip poker

Strip poker, klasik ama yine de gülünç derecede eğlenceli, özellikle iki kişi için. Yine de poker oynamayı bilmiyorsanız endişelenmeyin, alternatif olarak kullanabileceğiniz birçok oyun tahtası var. Hem hoşunuza giden bir oyun seçin, hem de kimin kıyafetlerini çıkarması gerektiğini belirlemek için kazancınızı ve kaybınızı kullanın.

Rol yapma oyunu

Bu, kesinlikle eşinizle birlikte oynayabileceğiniz en heyecan verici erotik ön sevişme oyunlarından biridir. Olasılıklar sonsuzdur, ancak en yaygın roller şunlardır:

Öğretmen ve öğrenci. Daha genç ve bakir biriyle birlikte olmanın fantezisini yaşamanıza izin veriyor. Kişiye hükmederken, onlara günahları öğretir ve tanıtırsınız ve bu çok erotik olabilir.

Hemşire ve hasta. Erkekler genellikle, kendilerini pek çok seksle rahatlatmak isteyen bir kadın tarafından çaresiz kalma ve onlara bakılma fikrini hayal ediyorlar.

Polis ve suçlu. Polisin yasayı uyguladığı fikri çok heyecan verici.

Komşular. Hepimizin kirli düşünceler düşünmemize neden olan bir komşusu vardı ve bu eğlenceli erotik oyunda bu fanteziyi oynayabilirsiniz.

Bu rol yapma oyununun amacı hiçbir zaman karakteri bozmamaktır. Seksi bir hemşirenseniz ve yaralı “hasta”ınızı “tedavi etmek” zorundaysanız, o zaman asla bir dakikalığına gerçek halinize geri dönemezsiniz. Eğer yaparsanız, oyunu kaybedersiniz. Kim kazanırsa, ikiniz için daha önce hiç denememiş olduğunuz bir şey olsa bile, cinsiyet için istedikleri pozisyonu seçer.

Cinsel ilişki sırasında başka bir kişiyi taklit etmek, cinsel yaşamınızı karıştırmak ve eşinizle iyi vakit geçirmek için harika bir yoldur. Aynı zamanda birçok erotik kostüm de cinsel fantezilerin önemli bir parçası olduğu için rol oynamayı birleştirmek eğlencelidir.

Aç mısın?

5 duyu seks için çok önemlidir ve güçlü erotik oyunlar oluşturmak için onları kullanmaktan daha iyi bir şey yoktur. Hissi özellikle popüler bir ön sevişme oyunudur sanırım.

Eşinize gözlerinizi bağlayın ve çikolata, çırpılmış krema, meyve şurubu, nane vb. Gibi vücudunuza farklı yenilebilir ve duyusal maddeler koyun. Eşinize ağızlarıyla birlikte yaklaşmalarını ve yaladıkları farklı lezzetleri ve vücut parçalarını tatmalarını ve adlandırmalarını söyleyin. Çok erotik ve eğlenceli.

Eşiniz gözlerinizi bağlayın, tüm vücutlarına dokunun ve oral seks, dokunma ve ıslak, sıcak öpücüklerle farklı alanları canlandırın. Eşinizin bir sonraki hamlenizi bilmesine izin vermeyin, kesinlikle onları çıldırtacaktır.

Eşinizi okşamak için ellerinizi veya tüyünüzü kullanın. Bu size dış dünyayı kapatmanın ve gerçekten cinsel zevkinize odaklanmanın harika bir yolu olan bedensel duyumlara dikkat etmeyi öğretir.

Evde basit bir zevk dolu rutin tasarlayın. Birkaç tahta çubuk alın ve bunları farklı boyutlarda kesin, sonra her bir ortak bir tane alır ve en kısa çubuğu alan birinin diğer ortağın her arzusunu yerine getirmesi gerekir. Bir striptiz, oral seks, anal stimülasyon, 69, şehvetli bir dans veya birlikte mastürbasyon. Bir şey olursa! Deneyimin süper heyecan verici olacağı garantilidir.

Dışarıya çıkar

Duygusallığınızı yitirin ve arzunuzu yeni bir yerde açığa çıkarın. Norm olmayan bir yerde, açık havada seks yapmaktan daha heyecan verici bir şey yoktur. Olasılıklar sonsuzdur ve keşfedilebileceğiniz yeni bir yer olduğunuz gerçeği, oyunu daha da heyecanlı hale getirecek.

Bir önceki yazımız olan Karezza Yöntemi Tantrik Seks Nedir Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde, Çiftler Arasında Cinsel İlişkiler başlıklı konuya yer verilmiştir.

İlgili Etiketler: Cinsel Tavsiyeler

0 Yorumİlginizi Çekebilir