Orgazma Ulaştıracak Yeni Oral Seks Tekniği

Orgazma Ulaştıracak Yeni Oral Seks Tekniği

2649 görüntülenme

Cinsel ilişkiden daha fazla zevk almak için çiftlerin oral seks yapması kaçınılmaz. Uzmanlara göre oral seks yapmak sıkıcı gelmemeli ve çiftler bundan zevk almalı. Aynı zamanda Uzmanlar Oral seksin Sadece 3 hareket içeren bir şey olmaması gerektiğini söylüyor. Yani sadece yukarı, aşağı ya da çevrelerde Dolaşmak oral seks sırasında yeterince zevk vermiyor.

İşte şimdi son derece basit ama Oral seksten aldığınız zevki ikiye katlayacak hem sizin hem de partnerinizin bir daha yakınlaştığı zaman ilişkinin kıvılcımını ateşleyecek tüyolar vereceğiz. Yapmanız gereken şey aslında dudaklarınızı kapatırken ağzınızın çıkardığı ses ve guttural sesin birleşmesi. Bu tekniği uyguladıktan sonra gerçekten cinsel hayatınız bambaşka bir yöne taşınacak.

Sadece kadınların değil aynı zamanda erkeklerinde oral seks sırasında bunu yapması şart. Nazik bir şekilde bu davranışı yapmak iki taraf için de uyarıcı etkisi yapacak ve zevki katlayacak. Oral seks sırasında çıkardığı sesler konusunda da uzmanların bazı önerileri var. uzmanlar " Muu .. " demek yerine " Omm ... " Demenizi tavsiye ediyor Çünkü bu meditasyonun tipik sesi. Aynı zamanda yatakta oyunun bir parçası olarak bunu kullanabilir cinselliği en üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Tabii ki cinsel ilişki sırasında hangisi uygulayacağınız tamamen o andaki Sesin şiddetini ve süresini kalmış. Eşinizle birlikte farklı seviyeleri deneyerek daha yakın çerçeve içerisinde bu durumu bir keşfe çıkabilirsiniz.

Tabii ki her şeyde olduğu gibi cinsel ilişki sırasında da aşırıya kaçmak ve özellikle oral seksi abartmak son derece kötüdür. Mesela sizin şu anda verdiğimiz bu öneriyi sürekli olarak cinsel hayatınızda uygularsanız bundan da sıkılacaksınız. Sürekli aynı şeyi uygulamak yerine bunu farklı tekniklerle birleştirin. Eğer cinsel hayatınızı bir üst seviyeye taşımak istiyorsanız orgazma ulaşmak için daha hızlı ve daha yoğun seks oyuncakları kullanabilirsiniz. İlk seferinde denemenize rağmen başarılı olamazsanız hiç endişeye kapılmayın sadece eğlenmeye bakın. Eğer yapmaya cesaretiniz yoksa Kendi kendinizi üzerinde bir Deneme yapın. Pratik yapmak için başparmağınızı ya da dudaklarınızı kullanmanız yeterli olacak.

İlgili Etiketler:

0 Yorumİlginizi Çekebilir