Partneriniz Bunu İstiyor Sekste Ağzınızı Kullanın

Partneriniz Bunu İstiyor Sekste Ağzınızı Kullanın

1767 görüntülenme

Çiftler genel olarak bir süre sonra yatakta birbirlerinin ne istediğini iyi bilirler. Fakat işleri biraz daha kızıştırmak istiyor ve sınırları zorlamak da kararlı davranıyorsunuz kesinlikle ağzınızı devreye sokmalısınız. Özellikle daha seksi ve erotik hisler oluşturma konusunda ağzınız çok başarılıdır ve yaşadığınız cinselliğin kalitesi çok başka bir boyuta taşınabilir.

Zaten o zamanlarda temel olarak en uygun ön sevişmenin ağızla yapılan oynaşmalar eşliğinde olduğunu söylüyor. Eğer partnerinizin cinsellik konusunda gereğinden daha fazla tahrik etmek istiyorsanız mutlaka bazı bölgeleri kullanmalısınız. İşte bugün size o kullanmanız gereken bölgelerden bahsedeceğiz.

Kulaklarına Odaklanın!

Birçok kadın genellikle cinsellik konusunda abartmaya gerek olmadığını düşünür. Fakat her iki taraf içinde kulak gerçekten çok erojen bir bölge olabilir. Eğer bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız partnerinizin kulağına doğru eğilip sadece Hafifçe yüklemeniz bile yeterli olacaktır. Tam cinselliğin kızıştığı dakikalarda Özellikle bu davranış ile birlikte Daha önce hiç görmediğiniz tepkileri olabilirsiniz. Eğer biraz daha bir şey ileriye götürmek istiyorsanız partnerinizin Kulak memesinde yoğun ulaşabilir dudaklarının arasına alıp çekebilirsiniz. Yapacağınız bu davranışla birlikte partnerinizin kulağının içerisindeki sinirleri uyarırsınız. Daha önce bu uçların pek uyarılmadığını varsayarsak kesinlikle partnerinizi çıldırtacaksınız.

Parmaklarını Unutmayın

Belki de daha önce partnerinizin parmaklarını yalamayı denemişsinizdir, fakat şu an sizi anlatmak istediğimiz çok farklı bir durum. Aynı kulaklarda olduğu gibi parmaklarda da parmak arasında bulunan bağlantı bölgesi çok hassas bir bölgedir ve sinir uçları genellikle hiç uyarılmaz. Eğer dilinizle buraya baskı yaparsanız partnerinizi kesinlikle tahrik edersiniz. Tabii ki daha ileriye gitmek isteyenler dilinin ucunun parmak aralarına bastırabilirler.

Ağzının Çatısına Yönelin

Tabii ki daha önce ön sevişme sırasında partnerinizin ağzının her santimini ezberlediğinizi düşünüyorsunuz. Ama kesinlikle yanılıyorsunuz çünkü bugüne kadar partnerinizin ağız içinin tepesi ile hiç ilgilenmediniz. Partnerinizle sevişmeye başlarken ağız çatısına odaklanın ve nasıl uyarıldığını kendiniz görün. Dilinizi ağzını içerisine yerleştirin ve burada yer değiştirirken özellikle çatı yayına da değdirin.

Yüzünün Farklı Bölgelerinde Gezinin

Mümkün olduğu kadar kuru dudaklarınızı yavaş bir şekilde partnerinizin alnından başlayarak şakaklarına kadar gezdirin. Daha sonra da partnerinizin ağzına doğru ilerleyin. Bu sadece partnerinize tahrik etmek de kalmayacak ikinizde çıldıracaksınız. Tabii ki buna her defasında yapmayın ara sıra yapın ki partneriniz şaşırırsın.

Boynuna Saygı Gösterin

Partnerinize seni istiyorum mesajı vermek için boynuna birkaç küçük öpücük kondurabilirsiniz. Ama biraz daha ileriye gitmek istiyorsanız partnerinizin boynunda uzun süre vakit geçirin. Özellikle partnerinizin kulağından omuzunda doğru inen yay oldukça hassastır ve buradan çok aşırı derece tahrik olur. Tabii ki bu sayede birbirimizin kokusunu da daha iyi duyarsınız.

Yeni Hassas Bölgeler Keşfedin!

Her kadın erkeğin en hassas bölgelerini bildiğini düşünür fakat her zaman erkekler için hassasiyet farklıdır. Mesela siz nasıl meme başından çok tahrik oluyorsanız bunlardan etkilenen erkekler de vardır. O halde keşfetmekten bir zarar gelmez. Partnerinizin meme uçlarını ağzınızla yoğunlaşın ve çok hoşuna gideceğinden emin olun. Partneriniz genellikle bunu dile getirmekten çekilecektir fakat siz denediğinizde onun ne kadar hoşlandığını anlayacaksınız.

Uyluktan Yukarı Çıkın

Partnerinizin dizinin hemen üst kısmından başlayarak yukarıya doğru dudaklarınızda çıkın ve gittikçe dudaklarınızın verdiği basınca arttırın. Kadınlara göre erkekler genel olarak ön sevişmeyi sevmez ya da anlamsız bulur. Fakat tam aksine emin olun ki siz ne kadar seviyorsanız partnerinizden sevişmeyi sizin kadar sevebilir. Sadece doğru şeyleri yakalamak gerekir.

Sıcak Ve Soğuk Teması Deneyin!

Bunun ne olduğunu ilk bakışta almaya maya bilirsiniz ama sıcak için sadece bir fincan kahveye ve soğuk için ise buz küpü ya da buzlu bir içeceğe ihtiyacınız var. Önce sıcak bir içecek için ve ardından istediğiniz bölgeye yoğunlaşın. Tabii ki soğuk içecek için de aynı şey geçerli. Emin olun ki sıcaktan daha etkili olan uyaran soğuktur. Mesela bir buz küpünü ağzınızda çevirebilir daha sonra çıkartıp partnerinizin dokunulmaktan hoşlandığı bölgeleri ağzınızla yalayabilirsiniz. Bu partnerinize hem ürpertecek hem de çok daha fazla tahrik edecektir. Mesela bir bardak bol buzlu su içip partnerinizin kasıklarını öpebilirsiniz.

Karnını Öpmeyi İhmal Etmeyin

Partnerinizin en çok tahrik olduğu yerlerden biri de karın bölgesidir. Bunun bilincinde olarak partnerinizin Karın bölgesinde sürekli olarak öpün. Tabii ki bazı durumlarda aşağılara ve kasıklara doğru inmeyi unutmayın. Kesinlikle çok harika olacak ve bir an önce Sizinle sevişmek için can atacaktır. Bu yöntem en etkililerden biridir.

0 Yorumİlginizi Çekebilir