Sabah Seks Yapmak Güne Güzel Başlamanın En İyi Yolu

Sabah Seks Yapmak Güne Güzel Başlamanın En İyi Yolu

1844 görüntülenme

Seks yapmanın saati olmaz. Mesela sadece yatağınızda, sadece geceleri ya da sadece Işıklar kapalıyken seks yapmak herkesin yaptığı sıradan aktivitelerdir. Fakat sabah uyandığınızda seks yapmak sizi rutin bir seks hayatı yaşamaktan kurtarır. Sadece bundan kurtarmakla kalmaz aynı zamanda birçok duygusal ve bedensel faydayı da birlikte getirir. Eğer uyanır uyanmaz İçinizde seks duyguları uyanıyorsa bunu ertelemeyin ve sadece 20 dakikanızı seks yapmaya ayırarak gerçek mutluluğu yakalayın.

Güne Daha İyi Başlarsınız

Kesinlikle güne başlarken yaptığınız şey o günün geri kalanında şekillendirecektir. Düşünsenize muhteşem bir orgazm ile Güne iyi başlamak o gününe kadar güzel geçmesini sağlayabilir. Eğer Sabahları seks yapmayı denerseniz günün geri kalanında kendinizi daha iyimser ve Daha zinde hissettiğinizi fark edeceksiniz. Aynı zamanda sabah seks yapmak oksitosin de salgılanmasını sağlar. Partnerinizle birlikte daha yakın olduğunuz ve daha iyi iletişim kurduğunuz için gün boyu da sabahın enerjisi ile mutlu hissedeceksiniz.

Gece Yorgun Olduğunuz İçin Canınız Daha Az Seks Yapmak İster

Çiftler genellikle gün boyu çalıştıkları için gece eve geldiklerinde yorgun olurlar ve seks yapmayı arterler ya da kısa keserler. Bir ilişkinin monotonlaşmasının en temel nedeni de aslında budur. Eğer partnerinize seks yapmak için geceleri gereken enerjiyi kendinize bulamıyorsanız bunu sabah yapmaya ne dersiniz? Aslında geceye göre sabah seks yapmak çok daha mantıklı olabilir. Mesela seks sayesinde Sabahları daha kolay ayrılabilir Güzel bir duş alarak evden çıkabilirsiniz.

Önce Kirlenin Sonra Temizlenin

Eğer Sabahları Evden çıkmadan önce mutlaka duş almak isteyenlerdenseniz Aslında sabah seksi sizin için daha da muhteşem bir hale gelecektir. Zaten hem siz hem de partneriniz duş almak için erken uyanıyorsanız seks için yeterli zamanı da bulacaksınız demektir. O halde biraz partnerinizle birlikte zaman geçirin ve duşa girmeden önce kirlenin. Bu Aslında sizin için bir taşla iki kuş vurmak demekte olacaktır. Hatta belki de sabah uyandığınızda yatakta seks yapmak yerine duşa girip seks yapabilirsiniz.

Daha Zevkli ve Daha Uzun Sürdüğünü Fark Edeceksiniz

Yapılan araştırmalar sonunda erkeklerin saatlerce uykusu çektikten sonra sabah erken saatlerde Testosteron seviyelerinin en yüksekte olduğu belirlenmiştir. Yani Bu şu anlama gelir ki eşiniz uyandığında Sadece azmış olmuyor aynı zamanda boşalması da daha uzun sürüyor. Eğer erkek iyi dinlenmiş Save Testosteron seviyesi de yükselmiş ve cinsel ilişkiye daha enerjik geçer ve bu enerjide erkeğe daha uzun süre yardımcı olur. O halde kadınlar bırakın sabah bütün işleri eşiniz yapsın Siz sadece zevk almaya bakın.

Sabah Sporu Gibi Gelir

Eğer sabah sporu yapanlardansanız belki de bir günlüğüne ya da haftada birkaç gün sabah seks yaparak egzersiz programınızı yerine getirmiş olabilirsiniz. Yapılan araştırmalara göre bir saat süren bir seks neredeyse 30 dakikalık bir koşu kadar kalori yaktırır. Kadınlar ve erkekler 1 saatlik seks sonunda sırasıyla 180 ve 240 kalori harcar. Aynı şey seks için de geçerlidir. Eğer sabah seksi yaparsanız bir sabah egzersizi yapmış kadar kalori harcayabilirsiniz.

Daha Samimidir

Dışarıda tanıdığınız hiçbir insan sizin sabah gözlerinizi ilk açtığınızda nasıl göründüğünüzü ya da uykudan uyanır uyanmaz Nasıl sesler çıkardığınızı bilmez. Kısacası Sabah uyandığınız ilk an sadece size aittir ve özeldir. O halde size sadece partnerinizle olanları paylaşın ve sizin için bir ritüel haline gelsin. Çünkü sabah seksi çok samimidir ve özel olur.

Daha Çok Akılda Kalır

Evet, mutlaka Gece uyumadan önce de sabah ilk uyandığınızda da uykulu olacaksınız. Ancak isterseniz deneyin Gece uyumadan önce yaptığınız sekse göre sabah uyandığınızda yaptığınız seksi daha çok hatırlayacaksınız. Çiftler Bu sayede birbirlerini daha çok bağlanabilir ve hatta gün içerisinde yaşadıkları o özel anları düşünerek Gülümserken bile kendilerini yakalayabilir.

0 Yorumİlginizi Çekebilir