Sahilde Seks Yapmak İçin Uygun Pozisyonlar

Sahilde Seks Yapmak İçin Uygun Pozisyonlar

4024 görüntülenme

Birçok çiftin taşınıp deniz suyu veya kumun içindeki heyecana yol açması şaşırtıcı değildir. Bunun nedeni plajın tatlı deniz esintisi, dalgaların mekiği ile şehvetli ve baştan çıkmaya davet eden bir yer olmasıdır. Ayrıca küçük kıyafetler, çevrenin sıcaklığı gibi bir çok konu da cinsel duyguları tetikler… Ancak, bu öngörülemeyen tutku dürtülerinin üstesinden gelmek için her şey mükemmel görünmekle birlikte, her şeyin normal olması ve bozulmayacak son dakika faktörlerinin olmaması için bazı detayların fark edilmesi önemlidir.

Pastoral bir cinsellik gibi görünse de, ikisi arasındaki heyecan ve tutkuyu davet etmesine rağmen, sahilde seks yapmadan önce , özellikle sağlığınızı tehlikeye atmamak için, birinin bu samimi anı mahvetmesini önlemek için önlemler alın ve sadece tadını çıkarın. Aşağıdaki önerilere dikkat edin:

Kumsalın halka açık bir yer olduğunu ve eğer iyi bir seks dozu alacaksanız, bu takdir yetkisinin maksimumda olması gerektiğini unutmayın. Saklı ve ulaşılması zor küçük bir plaja gitmeyi düşündüğünüz kadarıyla, her an daha fazla insanın görülebileceğini ve sizi kalabalığın içinde elinizle yakalayabileceğini unutmayın. Etrafında seni rahatsız edebilecek kimsenin olmadığından emin olman önemlidir.

Ne tuzlu su ne de kum, bir kadının mahrem sağlığı için iyi ortamlar değildir, çünkü hem vajinal alanda tahrişe, yaralara ve rahatsızlığa neden olabilir. En iyi seçenek, kuma veya çadırın içine koyabilecekleri havluya veya battaniyeye yatmak ve ilişki sırasında çok dikkatli olmaktır.

Suyun vajinanın doğal yağlamasını arttırdığını düşünmek yaygındır, ancak bu tamamen yanlıştır. Bunun tersi doğrudur ve suyla temas ettiğinde, dişi doğal yağlama azalır. Bu nedenle, vajinaya önceden bir silikon yağlayıcı uygulamak çok önemlidir, böylece denize nüfuz etmesi daha zevkli olur ve rahatsızlığa neden olmaz.

Su ve lateks iyi bir müttefik değildir, ancak her hangi bir ortamda cinsel ilişkide bulunmak için her zaman uygun korumayı kullanmalısınız. Bu nedenle bizim önerimiz, prezervatifleri sıradan ilişkilerde kullanmaları ya da istikrarlı ve kalıcı bir ilişki içindeyse diğer kontraseptif yöntemleri kullanmalarıdır.

Sahilde seks pozisyonları

Güneşin kumları üzerinde uzanırken, çiftlerin arasındaki sıcaklığı yükseltmek için mükemmel bir zaman, geleceklerin ideal ante odası olacak hoş bir ön sevişme ile ortaya çıkabilir. Birbirlerini okşarlar ve mayolarını üst üste manuel olarak uyarabilirler ve heyecan arzu edilen penetrasyona neden olana kadar kendilerinin taşınmasına izin verirler. Burada seçenekler çoktur, ancak o zaman size kumda daha keyifli plajlarda seks yapabileceğiniz pozisyonların bir listesini göstereceğiz:

Sörf tahtası: Erkeki karnı ile birlikte ayağa kalkıyor ve kadın üstünden uzanıyor, penetrasyon ritmini kontrol ediyor, ileri geri hareket ediyor. Bu pozisyon tersine çevrilebilir ve adamın durumu kontrol etmesine izin verilir.

Sandalye: Adam havlu veya battaniyenin üzerinde oturuyor olmalı ve kadın onu üzerine koyup bacakları ve kolları ile sarmalıdır. Cinsel ilişki sırasında hız belirleyen kişidir ve her ikisi de seks sırasında öpebilir, sarılabilir ve sevebilir.

Kabuk veya kaşık: Plajın kumunda havlu üzerinde uygulanabilen romantik ve klasik bir konumdur. İkisi yanlarında yatmalı, adam kadının arkasında durmalı ve arkadan girmeye başlamalıdır. Ayrıca anal seksten zevk almanıza izin veren bir pozisyondur.

Uykulu: bu önceki pozisyonun bir çeşididir, ikisi aynı pozisyonda, yanlarda yatar, kadının bacaklarından birini kaldırması ve kolayca geçmesi için erkeğin kalçasına yerleştirmesi gerekir. Bu sayede karnının yarısı yatar ve vücudunuzu daha kolay okşayabilir.

Ne yapmak istiyorsun, suya girip dalgalar tarafından taşınırken iyi seksten zevk almak mı? Bunun için, fantastik ve zevkli seçenekler de var, denizde seks yapma pozisyonlarına bir sonraki göstereceğimiz şeye dikkat edin:

Sarıl: Bu, suda seks yapmanın en rahat ve tekrarlayan pozisyonudur. Ayakta kalan erkeğin kadını taşıması gerekir, bu kalçasına monte edilir ve bacakları ile sarılır. Bu şekilde onu vücudunuza çekebilir ve tutkuyla öpüşürken nüfuz etmeye başlayabilir.

Tripod: Cinsellik yüz yüze devam ederken, ikisi de birbirine bakmalı ve erkek kadının sol bacağını alıp kalçasının yüksekliğine kaldırmalı. Ardından, penetrasyonunu almak için kalçalarına yaklaşır ve adam, sağ ayağını tripod oluşturmak için kadının bacaklarının arasına yerleştirerek yaklaştırır.

Yerdeki ayaklar: bu kez kadın erkeğe geri döner, her ikisi de penetrasyona izin veren mükemmel yüksekliği bulana kadar bacakları hafifçe esnetmelidir.

Ziyaret ettiğiniz sahilde, suda uzun kayaların bulunması, tüm bu konumları daha rahat bir şekilde yapmak için onları destek yüzeyi olarak kullanabilirsiniz. Ancak, etrafınızda sizi görebilecek hiç kimsenin bulunmadığından emin olun.

Paradisiacal sahillerinin çoğunda, güneşte rahatlamak için hamaklar bulabiliriz. Eğer yalnızlarsa ve eşsiz bir seksten zevk almak için onları bir müttefik haline getirebilirlerse, bunu yapmaktan çekinmeyin.

Yatak ağı ile birkaç cinsel pozisyonu uygulamaya koyabilirsiniz, ancak şüphesiz en rahat ve zevkli olanlardan biri ölçeğin pozisyonudur. Bu pozisyon çok zevkli çünkü bir kişinin hamak salınımını simüle eden hareketler sırasında hareketlerden faydalanmasına izin veriyor, çünkü bunun için, adam bacakları bükülmüş ve sırtını biraz geriye yaslanmış şekilde oturmalı ve kadın oturmuş, bacakları açık bir şekilde yayılarak ayakta durur, beline yerleştirir ve yavaşça nüfuz etmeye başlar.

Sahilde olması gereken en iyi pozisyonların hangisi olduğunu bilmenin yanı sıra, suda yakın ilişkilere sahip olmanın istenmeyen hamilelik olasılığını veya cinsel yolla bulaşan hastalıkların bulaşma olasılığını önlemediğinin farkında olmalısınız.

Bu nedenle rahat ve sporadik partnerlerle bu tür cinsel ilişkiden kaçınmak için uygun koruma kullanmanın ve bu tür cinsel ilişkilerden kaçınmanın önemine odaklanmak istiyoruz, çünkü kondomların bizi enfeksiyonlara karşı güvenle koruyan tek yöntem olduğunu hatırlamamız gerekir.

İlgili Etiketler:

0 Yorumİlginizi Çekebilir