Seks Hayatınızı Heyecanlı Tutmanın 10 Yolu

Seks Hayatınızı Heyecanlı Tutmanın 10 Yolu

2357 görüntülenme

Seks hayatınızı heyecanlı tutmanın yollarını mı arıyorsunuz? Eşinizle arasındaki cinsel ilişkinin artık eski heyecana kavuşması için yöntemler arıyor olabilirsiniz. İşte cinsel ilişkinizi eski heyecanına kavuşturacak 10 yöntem

Bazı bilim adamlarının yapmış olduğu araştırmalar sonucunda, yeni çiftlerden ziyade eski çiftlerin uzun yıllar sonra daha heyecanlı bir seks hayatı geçirdiği söyleniyor. Binlerce çift üzerinde denenmiş olan yöntemlerin vermiş olduğu sonuçlarda genellikle karı kocaların haftada 1 kez cinsel ilişkiye girdiği, ve bununda yaklaşık 30 dakika sürdüğü tespit edildi. Hayalinizde ki cinsel yaşamın önünü kesen nedir diye düşündünüz mü? Neden bir süre sonra çiftler arasında heyecan kayboluyor ve ilişkiler monotonlaşıyor? O halde seks hayatınızı heyecanlı tutmanız için gereken 10 yöntemi dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz.

Seks hayatınızı bir pograma bağlayın

Eşinizle gitmiş olduğunuz bir hafta sonu tatilinde ne derecede seks yapıyorsunuz? Tüm bunların sonunda mutlu bir ilişkiye kucak açmayı başarabiliyor musunuz? Diyelim ki uzun süredir uğraştığınız bir işle ilgili her gün çaba sarf ediyorsunuz. Aklınızda seks denen bir şey yok ve her gün başka bir konuyla alakalı uğraşıyorsunuz. Ancak seks hayatınızı bir programa göre uyarlarsanız motivasyonunuzda değişebilir. Mesela günde 30 dakika bile sevişseniz bu iş hayatınızıda olumlu yönde etkileyecektir.

Eşinizle fantezi oyunları kurun

Seks Hayatınızı Heyecanlı Tutmanın 10 Yolu Inner Photo: 1

İnsan hayatında sıradan süren her şey bir zaman sonra eski heyecanını yitirir. Bu sadece seks ile alakalı değil, her konuda böyledir. Eşiniz veya partneriniz ile arada kuruduğunuz fanteziler varsa, bunlara yenisini ekleyerek seks hayatınızı eski heyecanına kavuşturabilirsiniz. Deneyim her şeydir ve çiftler genellikle her sevişme sırasında başka şeyler denemek isterler. Cinsellikte de yeni seks oyunları ilişkinize farklılık kazandıracaktır. Hem eski heyecanı tadabilir, hemde daha fazla zevk duyabilirsiniz.

Eşinize daha bir farklı dokunmayı deneyin

Dokunmak iç güdüleri harekete geçiren en önemli faktördür. Özellikle cinsel ilişki sırasında vücudun çeşitli bölgelerine dokunarak iki tarafında zevk alması sağlanır. Bazen partnerinizin boynuna verecek olduğunuz sıcacık bir nefes bile onu kendisinden geçirebilir. İlişkiyi her zaman farklı bir boyuta taşımak isteyenler hep yeni yöntemlere başvurur. Eşinizin cinsel organına veya farklı bir bölgesine dokunmak ise çok işe yarayacaktır. Daha önce hiç dokunmadığınız bir şekilde, hassas ve narince.

Partnerinize memnun olduğunuzu hissettirin

Seks Hayatınızı Heyecanlı Tutmanın 10 Yolu Inner Photo: 2

Seks dışında partneriniz ile olan ilişkiniz ne kadar iyise yatak odanızda da aynı cinsel performansı sergilemeniz gerekiyor. Aşk ve ilişkiler uzmanlarının söylentilerine göre bir kadın seks sırasında en çok memnuniyet duyduğu şey, erkeğin kulağına söylediği sevgi sözcükleri olduğu biliniyor. Partnerinize ondan ne kadar memnun olduğunu gösterirsiniz sizin için yapacağı daha çok şeyi olduğunu göreceksiniz. Heyecanın fitilini ateşleyen bu sihirli sözcüklerle eşiniz, onunla seks yapmaktan memnun kaldığınızı hissedecektir.

Alanınız dışındaki konularda ona yardım edin

Seks Hayatınızı Heyecanlı Tutmanın 10 Yolu Inner Photo: 3

Seks hayatında zaman ve öncelik çok önemlidir. Bazen siz işinizi bir kenara bırakıp cinsel yaşamın kapılarını aralasanız da, eşinizin buna vakti olmayabilir. Örneğin sizin ilginiz olmayan başka işlerle uğraşıyor olabilir. Bu konuda ona yardım ederek zamanını kazanmasını sağlamalısınız. Sadece zaman kazanma açısından değil, ona karşı edecek olduğunuz yardım eşinizin memnuniyetini de arttırdığı için bu memnuniyeti seks sırasında fazlasıyla gösterecektir.

Kavgalarınızı yatak odanıza taşımayın

Kavga bir ilişkinin olmazsa olmazlarındandır. Uzun süredir birlikte olan çiftler ortalama olarak ufak çaplıda olsa ayda minimum 1-2 kez tartışma yaşarlar. Burada önemli faktör, kavgalarınızı yatak odanızın dışında yapmanızdır. Yatak odanız her zaman sizin özeliniz olarak kalmalı ve eşiniz ile olan cinsel hayatınızın özel bir bölümü olarak durmalıdır. Çok gerekmedikçe birbirinizden bağı koparmamalı ve daima iç içe kalmalısınız.

Yatak odanızı özel bir yer olarak görün

Seks Hayatınızı Heyecanlı Tutmanın 10 Yolu Inner Photo: 4

Yatak odanız eşiniz ile sizin tek heyecan duyduğu ve huzura kavuştuğu yerdir. Cinsel ilişki yaşar ve birlikte tatmin olursunuz. Arzu ve isteklerinizi nasıl mutfak gibi yerlerde yaşamıyorsanız, yatak odanızda özel bir yer olarak kalmalıdır. Asla ve asla işinizle ilgili şeyleri çağırıştıracak evrak veya dosya gibi şeyleri odanızda tutmamalısınız. Çünkü yatağa girdiğinizde sadece eşinize konsantre olmalı ve seks hayatınız aklınıza gelmelidir.

Kişisel bakımınızı aksatmayın

Seks Hayatınızı Heyecanlı Tutmanın 10 Yolu Inner Photo: 5

Kişisel bakım çiftler arasında en çok dikkat edilen şeydir. Her ne kadar bir süre sonra ilişkinin samimiyetinden dolayı bakımınızı aksatsanız bile, zamanla bu durum farkındalık uyandıracaktır. Ne kadar samimi olursanız olun eşinizle seks yapacaksanız daima temiz ve ilk günki konumda olmalısınız. Bu şekilde de ilişkinizin verimliliği artacağı için seks hayatınıza heyecan katacağına emin olabilirsiniz. Sonuç olarak sizde eşinizi temiz ve pürüzsüz görmek istersiniz ve o da sizi..

Eşinizle dans etmeyi deneyin

Seks Hayatınızı Heyecanlı Tutmanın 10 Yolu Inner Photo: 6

Seks hayatınıza heyecan katacak en önemli şeyler arasında dans etmekte bulunuyor. Belki daha önce amatör çapta ettiğiniz ufak danslar vardır ama kimse sizden profesyonel bir şekilde dans etmenizi beklemiyor. Burada önemli olan konu eşinizle dans etmenin içinizde uyandıracağı şehvettir. Çiftler bu şekilde göz göze bakara ve el ele tutaşarak görsel temas sağlar. Dans sırasında vücudun bazı sinir sistemleri harekete geçirerek içinizdeki heyecanı arttırmaya yönelik çalışmaya başlar.

Her zamankinden daha farklı öpüşün

Öpüşmenin cinsel isteği uyandırma rolünde etkisi çok büyüktür. Asla kenara bırakılması gereken bir cinsel temas yöntemi olan öpüşmek, içinizdeki heyecanı uyandıracak en önemli etkendir. Eşinizi hep ilk zamanki gibi öperek onunda arzularını arttırmayı başarabilirsiniz. Hormonların çok hızlı bir şekilde harekete geçmesini sağlayan öpüşmek, türüne görede değişiklik gösterir. Yavaş ve narince bir öpücük ile partnerinizi baştan çıkarabilir ve seks hayatınızdaki ilk heyecanı koruyabilirsiniz.

İlgili Etiketler:

0 Yorumİlginizi Çekebilir