Serviks Orgazmı Nedir Nasıl Orgazm Olursunuz?

Serviks Orgazmı Nedir Nasıl Orgazm Olursunuz?

1364 görüntülenme

Serviks orgazm tanımını belki duymuşsunuzdur belki duymamışsınızdır. Bu yazımızda servis orgazmı nedir, nasıl serviks orgazmı olabilirsiniz size bunlardan bahsedeceğiz.

Öncelikle servis organları vücudu iyileştirir ve stres hormonlarını azaltarak kişinin kendisini daha iyi hissetmesini sağlar. Eğer daha önce böyle bir türlü hiç duymamış yaşamamışsın bugün sizlere nasıl bu orgazma ulaşabileceğinizi anlatacağız. Eğer siz de Serviks orgazmı olmak istiyorsanız şimdi size vereceğiniz yöntemleri deneyebilirsiniz...

Meditasyon yapın

Meditasyonu vücudu rahatlatma etkisi olduğunu daha önce de mutlaka duymuşsunuzdur. Eğer düzenli olarak meditasyon yaparsanız sizde serviks orgazma ulaşabilirsiniz. Hem meditasyon hem de sahip zor bazıları vücudunuzu iyileştirecek stresle mücadele etmenizi daha kolay bir hale getirecektir. Öncelikle meditasyon yaparak vücudunuzu tanımaya başlayınca ardından orgazmı Tadını çıkarın.

Zamanlamayı ayarlayın

Yapılan araştırmalar sonucunda Regl olmadan birkaç gün öncesinin serviks orgazm için en iyi dönem olduğu ortaya çıkmıştır. Gerçekten derin bir birleşme isteyenler bu dönemde misyoner pozisyonunun ve doggy tip cinsel birleşmeyi denemeler. Yani uzmanların bu konuda size önerisi zamanlamayı doğru ayarlamanız.

Partnerinizle anlaşın

Cinsellik ve cinsel birleşim partnerinizle sizin aranızdaki bir bağdır aslında. Gerçek orgazmı ulaşabilmek için partnerinize aramızdaki bağın Güçlü ve kuvvetli olması oldukça önemlidir. Bu nedenle mutlaka partnerinizle iyi anlaşma ve bağ kurma ile ilgili sorunlarınızı aşın. Bunun bir cinsel deneyimden daha çok Ötesi olduğunun farkına varırsanız daha fazla zevk alırsınız.

Eğlenin

Partnerinizle anlaşmayı iyi bilmeniz cinsellik açısından en önemli şey. Tabii ki cinsel deneyim sırasında çekingen davranmamız ve Strese girme belinde oldukça önemli. Cinsel ilişki sırasında stres yapar ve kendinizi katarsanız asla doğru orgazma ulaşamazsınız Çünkü bu sizi rahatsız eder. Eğer orgazm olmak istiyorsanız kesinlikle cinsel anlamda meraklı ve her şeyi açık olun. Aynı zamanda Stresten uzaklaşarak doğru orgazmı yakalayın.

Konuşun

Orgazm olmak için ihtiyacımız olan diğer bir konu ise partnerinize konuşmak. Hoşunuza giden şeyleri partnerinize söyleyin ki o da size seks sırasında bunu yapabilirsin. Unutmayın cinsel ilişki sırasında o odada Sadece ikiniz varsınız açık olabilirsiniz.

İlgili Etiketler:

0 Yorumİlginizi Çekebilir