Sevgilimle Dolaşırken Başıma Gelen Seksi Olay

Sevgilimle Dolaşırken Başıma Gelen Seksi Olay

966 görüntülenme

Biz sevgilim ile birlikte tatil için Bodruma gelmiş ve burada üç ay kalmayı planlamıştık. Normalde her zaman ki gibi sahilde dolaşır dondurma yer ve geziler yapardık. Hayatımızı bu şekilde devam ettirirken asla başkalarını ilişkimize karıştırmaz ve mutlu bir şekilde devam ederdik. Fakat seks hayatımız artık bir süreden sonra sönmeye başladı ve eskisi gibi tat almamaya başlamıştık.

Bizde artık değişik bir şeyler yapmaya ve cinsel hayatımıza biraz renk katmaya karar verdik. Kız arkadaşım 1.70 boyunda güzel ve seksi bir fiziğe sahip sarı saçlı ve mavi gözlü bayanları aratmayan güzellikte bir kadındır. Onun bu cazibesi ve güzelliği çoğu zaman dışarı da başıma sıkıntı da açmamış değildir. Mesela bir mekana girdiğimizde herkes gözlerini ona diker ve kıskanmaya başlardı.

Hatta onun yüzünden bir çok kez kavga ettiğimi de söyleyebilirim. Çünkü biliyorsunuz ki ülkemizde çok azgın erkek var ve etrafında gördüğü her kıza yazmaya çalışıyorlar. Bir gün gece kulübüne gidip biraz eğlenmeyi ve farklı şeyler yapmayı planladık. Ben normalde gece hayatını sevmesem de ilişkimizin geldiği şu noktada artık yeniliklere açık olmamız gerektiğini biliyor ve kız arkadaşıma hak veriyordum.

Dışarı çıkmadan önce bir kaç kez seks yaptık ve duş aldıktan sonra gece kıyafetlerimizi giyerek dışarıya gittik. Bir mekana girdiğimizde gece daha yeni başladığı için pek kalabalık yoktu ve herkes eline içki almış hafiften demleniyordu. Ben kafamın güzel olmasını fazla sevmediğim için yavaş yavaş içiyordum.

Çünkü ne zaman alkol alsam cinsel anlamda çok verimli olamıyor ve kız arkadaşımı yatakta tatmin edemiyordum. Mutlu bir birlikteliğin sırrının güzel ve sağlıklı bir sevişme olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Sevgilimle gürültüden sıkılıp sahilde yürümeye karar verdik. Çünkü artık ses başımıza çıkıyor ve bizi rahatsız etmeye başlıyordu.

Plaja gittiğimizde bardan çıkanların sarhoşça konuşmaları ve şezlonglar üzerinde sevişmelerini izliyor bizde ufaktan tahrik olmaya başlıyorduk. Hatta tenha bir yer bulup hemen sevgilim ile birlikte seks yapmayı bile düşünmüştüm fakat böyle şeyler dışarı olmaz deyip kendimi frenliyordum.

İlgili Etiketler:

0 Yorum

İlginizi Çekebilir