Yatak Odası Dışında Evin Nerelerinde Seks Yapabilirsiniz?

Yatak Odası Dışında Evin Nerelerinde Seks Yapabilirsiniz?

1599 görüntülenme

Yatak odanızda ne yaparsanız yapın bir süre sonra burada seks yapmak sizin için sıkıcı bir hale gelecektir. Mesela yatağınıza saten çarşaflar serdiniz, yatak odanızda kokulu mumlar yaptınız, Hatta lüks yatırımlar bile yaptınız ama yine de sıkılacaksınız. Belki de çözüm biraz yatak odasından çıkmak ve evin farklı yerlerinde seks yapmak olabilir. Bazen cinsel hayatınıza yenilik ve renk katmak için yatak odanızdan çıkarak evin farklı odalarında ya da dışarıda her yerde yenilikler arayabilirsiniz. Bir çift için yeni bir yer keşfetmek ve biraz oralarda Yaramazlık yapmak her zaman daha çekici olacaktır.

Zaten seks terapistleri de yatak odası dışında seks yapmak için farklı mekanların ilişki için daha canlandırıcı olduğunu düşünüyor. Şimdi bu yazımızda sizlere seks terapistleri tarafından yatak odasında seks yapmak için yapılan 7 farklı yere neresinden bahsedeceğiz. Bu yazımızı okuduktan sonra bir daha sizin için çamaşır makinesi ve mutfak tezgahı asla aynı şey olmayacak.

Mutfakta Bir Köşe

Farklı açı ve pozisyonları test edebilmek için mutfak masası ya da tezgah sizin için harika yüzeyler sunacaktır. Aslında Evin en sıcak noktası mutfaktır. Bu nedenle elbiselerinizi orada çıkarıp, buzdolabından alacağınız çikolatayla krema gibi şeylerle ön sevişme faslını daha da heyecanlı hale getirebilirsiniz. Seksi kadın olarak başlatmak isterseniz mutfak tezgahının üzerine çıkın ve partnerinize Kendinize çekip bacaklarınızı ona dolayın. Bu açıdan partnerinizin içinize girmesi de hiç sorun olmayacaktır. Hatta kalçanızı ve pelvisinizin yükseldiği için bu noktada zevk almanız daha güzel olacaktır.

Dar Kanepeyi Yakınlaşmak İçin Değerlendirin

Genel olarak kanepeler iki kişinin sarılması ve vahşi pozisyonları denemesi için oldukça dar gibi görülür. Fakat aslında bu ortamda muhteşem pozisyonlar deneyebilirsiniz. Mesela bir misyoner pozisyonu ya da kanepede otururken seks yapmak sizin için harika olacak. Partneriniz kanepede Sere serpe otururken üzerine çıkın ve seksi Siz başlatın.

Dolap da Bir Seçenek

Garip gelecek ama seks yapmak için dolapta bir seçenek. Üstelik dolabın içerisinde bulunan eşyaları da göz önünde bulundurursak bu ha harika bir seçenek olarak karşımıza çıkacak. Kravat Kemer gibi eşyalarınızdan elleri bağlamak için yardım alabilir dolabınızın boyutuna bağlı olarak sadece yaslanarak da seks yapmayı deneyebilirsiniz.

Duş İçerisinde Gizemli Bir Seks

Sıcak suyun buharı yükselirken vücudunuz maskelerinin ve duş içerisinde gizemli bir ortam oluşur. Tabii ki denizden aşağıya doğru süzülen su damlalarının ne kadar seksi göründüğünden hiç bahsetmeye gerek yok. Duşta seks yapmak birçok insan tarafından oldukça erotik bulunur. Çiftlerin duşta birlikte temizlenme duygusu oldukça hoşuna giden bir durum. İsterseniz biraz daha şehvetli dakikalar kazanmak için birbirinizi köpürtebilirsiniz.

Arabada Zevkin Doruklarına Çıkın

Her ne kadar birçok kişi için eski bir fikir gibi görünse de hala ateşini koruyan bir fikir. Araçlarda bulunan ayarlanabilir koltuklar ön sevişme ve kucakta öpüşme için idealdir. İsterseniz arabanızı manzaralı bir yere çekebilir ya da bir orman içerisinde park ederek Müziği açıp kimseyi rahatsız etmeden harika bir ses yaşayabilirsiniz. Arabanın İçerisi biraz dar olduğu için birbirinizi biraz cesaret indirmeniz gerekir. Belki kadın olarak bunu siz yapmak istersiniz ve koltuğu biraz yatırıp partnerinizin kucağına çıkabilirsiniz. Belki de partnerinizle birlikte arka koltuğa geçebilir ve onu üstünüze çekebilirsiniz. Arabanın içerisinde size oral seks yapmak da daha cazip gelebilir. Bunu denediğinizde kesinlikle kendinizi daha genç ve enerjik hissedecek deli gibi erotizm mi fark edeceksiniz. Fakat arabada seks yaparken belinizi incitmeye ve kafanızı çarpmamaya dikkat edin.

Hol de Seks Yapmak İçin Uygundur

Hem evinizin içinde hem de dışında yemiş gibi hissetmenizi sağlayacak yerlerden biri holdür. Akşam partnerinizin eve geldiğinde kapıdan içeriye girer girmez onu sarıp sarmalayın. Böyle sıcak bir karşılama ve hemen ardından seks yapmak kesinlikle partnerinizin hoşuna gidecektir. Çıkardığınız sesleri kapının önünden geçenlerin duyma ihtimali de sizin heyecanınızı daha da arttırır. Belki bu sırada partnerinizi kavrar kapıya dayar ve harika bir şekilde içinize girer.

Sehpa ya da Masa

Sadece yemek yemek ya da çay içmek için kullandığınız bu eşyalar aslında partnerinizin sizi çevirip üstüne yatırması ile bambaşka bir boyut kazanabilir. Masa ve sehpa da bir defa seks yapmayı denedikten sonra bir daha asla vazgeçemeyeceksiniz.

Balkon Ya da Teras

Aslında herkes bu mekânlarda seks yapmak ister fakat birçok kişi buna cesaret edemez. Balkon biraz zor Ama özellikle çok görülmeyen teraslarda seks yapmak mümkün. Üstelik teras gibi geniş bir alanda bütün pozisyonları deneyebilir hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

0 Yorumİlginizi Çekebilir