Yatakta Daha Ateşli Bir Seks Yaşamanın 5 Yolu

Yatakta Daha Ateşli Bir Seks Yaşamanın 5 Yolu

4256 görüntülenme

Daha iyi bir cinsel ilişki yaşamak organlarımızın daha yüksek olması hatta daha bir iyi bir ilişki içerisinde bulunmak aslında mümkün. Bugüne kadar birçok yerde bunun yolları hakkında bilgiler okumuşsunuzdur. Peki, ne yapmalı da yatakta daha ateşli bir seks yaşamalı? Özellikle uzun soluklu ilişkilerde, cinsel ilişkiyi daha keyifli hale getirecek yöntemleri sizin için madde madde sıraladık.

Yatağınıza Değişiklik Katın

Aslında yatakta yapacağınız küçücük bir değişiklik bile yatağınıza çok büyük güzellikler katabilir. Size değişiklik deyince kelepçe ya da çok farklı fantezilerden bahsetmiyoruz. Birçok küçük ama çok eğlenceli değişiklikle yatağınıza hareket katabilirsiniz. Mesela her zaman yaptığımızdan farklı bir saatte seks yapabilir, yatak yerine başka bir yüzeyde seks yapmayı deneyebilir, yeni açılar bulabilir, seksin uzunluğunu değiştirebilirsiniz.

Duyularınızı Kulanın

Sekste en önemli etkenlerden biri göz temasıdır. Cinsel ilişki sırasında kesinlikle gözlerinizi partnerinizin gözlerinden ayırmayın ve diğer duyu organlarınız da cinsellik sırasında kullanmaya özen gösterin. Işıklar açıkken seks yapmaktan hoşlanmıyorsanız mum ışığında seks yapın. Seks sırasında ya da seks öncesinde porno izleyin. Mesela birbirinize seksi şeyler söyleyip ya da müzik dinleyerek işitme duyunuzu kullanın.

Yasaklar Koyun

Bazı şeyleri yatakta yasaklayıp biraz otoriter olarak da seks hayatınıza hareketlilik katabilirsiniz. Son dönemlerde sürekli aynı pozisyonu yapıyorsanız bir süreliğine o pozisyonu yasaklayın. Mesela Bir hafta boyunca seks yapmayı da ya saklayabilirsiniz sadece öpüşebilirsiniz. Emin olun ki bu şekilde davrandığınızda haftanın sonunda ateşiniz yükselecektir.

Yapmaktan Korktuğunuz Şeyleri Yapın

Daha önce denemeyi düşündüğünüz ya da yapmaya korktuğunuz şeyleri bir cesaret yapabilirsiniz. çok absürt şeylerden bahsetmiyoruz ama çok isteyip de cesaret edemediğiniz şeyler için bir adım atabilirsiniz. Onları denediğinizde zevk alıp almayacağınız görebilir bu sayede pozisyon değişikliğine de gidebilirsiniz.

Küçük Seks Oyuncakları Alın

Eğer kendinizi biraz Maceracı hissediyorsanız yatağınıza küçük seks oyuncakları ekleyebilirsiniz. Bunları nasıl bulacağınızı bilmiyorsanız internet üzerinde bunları satan onlarca mağaza var. Günlük seks hayatınıza bu küçük oyuncakları dahil ederek gecenize ya da sesinize daha da heyecan katabilirsiniz. Bunu unutmayın ve değişiklik yapmaktan kesinlikle çekinmeyin.

İlgili Etiketler: Cinsel Tavsiyeler

0 Yorumİlginizi Çekebilir