Yatakta Partnerinizi Mutlu Etmenin Yolları

Yatakta Partnerinizi Mutlu Etmenin Yolları

3799 görüntülenme

Kaliteli ve güzel bir seks deneyimi yaşamak istiyorsanız kesinlikle sadece Al-ver ilişkisine balık almanız gerekiyor. Bu da aslında cinsellik sırasında iç sesinizi dinlemekten geçiyor. Yatakta her defasında partnerinizi biraz daha ateşlendirmek ve onu maksimum zevk seviyesine çıkarmak istiyorsanız bazı şeylere mutlaka dikkat etmelisiniz.

Cinsel hayatınızda çekingen davranıyor ya da zevk alamıyor olabilirsiniz. Bazı kişiler partnerine kırmamak adına zevk alamasalar bile alıyormuş gibi davranıyor ve alamadıklarını asla belli etmiyor. Fakat partnerinizle aranızda daha iyi bir iletişim kurmanın yolu ondan bunları saklamaktan geçmiyor. En başta partnerinizle bu durumu açık açık konuşmalısınız ve ardından da cinsellikte zevk artıracak yöntemleri denemeye başlamalısınız. İşte partnerinizi daha mutlu etmenin yolları...

Öpüşmeden Olmaz

Cinsellik size bir öpüşmeden daha fazlası gibi gelebilir fakat öpüşmeyi asla gözardı etmeyin. Tabii ki insandan insana öpüşmenin verdiği zayıf farklı olacaktır ana dilinizde bozmayın daha yavaş ve güzel öpücükler vermeye dikkat edin.

Kulak İçin Yeşil Işık

Hem kadınlarda hem de erkeklerde erotik zevki ateşleyen bazı bölgeler bulunuyor. Tabii ki bu sadece iki bacak arasında yer almıyor kadın ve erkeği gerçekten mutlu etmek istiyorsanız kulaklarına Emin ve kulağına bir şeyler fısıldayarak ona etkileyin.

Var İle Yok Arası Öpücük

Partnerinizi deliye çevirecek başka bir yol ise öpmek ve öpmemek arasında olan yumuşak öpücülerdir. Partnerinizin kulağına ya da boynuna ve tabii ki dudaklarına bu öpücüklerden yapmayı deneyin. İsterseniz partnerinizin omuzlarında ve kürek kemiklerinde de bu öpücüğü deneyebilirsiniz.

Susma, konuş!

Bugüne kadar yataklı hep sessiz kaldıysanız artık bunu değiştir Çünkü hiçbir faydası yok. Mesela yatakta ne konuşacağım diye kendinize soruyorsanız partnerinizin yaptığı şeylerden Ne kadar hoşnut olduğunuzu ona tekrar tekrar hatırlat a bilirsiniz. Bazen de erotik sesler çıkartarak partnerinize nelerden hoşlandığınızı anlatabilirsiniz.

İletişim Önemli

Unutmasan söylemezsem Partnerin senin ne istediğini asla anlayamaz.Mutlaka cinsellik sırasında partnerinize Ne istediğinizi söyleyin ve bu konuda kararlı olun. Utanmanıza hiç gerek yok Bu durum partnerinizin çok hoşuna gidecektir.

0 Yorumİlginizi Çekebilir